دستور جلسه هفتگی : آداب و معاشرت،ادب و بی ادبی،تعادل و بی تعادلی

جمعه 7 تیر 1398 05:59 ب.ظ

نویسنده : mostafa aghayi

اگر بخواهیم به تعادل برسیم،باید ادب،نظم،انظباط و حرمت ها را رعایت کنیم تا بتوانیم به آن تعادل دلخواه برسیم،ادب و معاشرت هر دو مکمل هم هستند و ما باید از......

به نام قدرت مطلق الله

با دستور جلسه :آداب و معاشرت،ادب و بی ادبی،تعادل و بی تعادلی

آداب جمع ادب است،آداب یعنی قوانین،که ما در جهان بینی خوانده ایم ،و ما در جهان بینی به دنبال قوانین و آداب درست زندگی کردن هستیم. ما قبل از ورودمان به کنگره تعادل نداشتیم ولی خدا را شکر با ورودمان به کنگره به تعادل می رسیم.

در جزوه چهارده مقاله ،چهارده اصل وجود دارد که یکی از آنها تعادل می باشد،چون در این جزوه آقای مهندس می فرمایند درمان فوق ترک است و تعادل فوق درمان.در کنگره باید مثلث جسم و روان و جهان بینی را به تعادل برسانیم تا هر سه ضلع آن با هم رشد کند،چون ما در زمان مصرف،یک سری نیروها و تعادلهای خودمان را از دست داده ایم و هیچ اختیاری نداشتیم،به دلیل اینکه در راه صراط مستقیم نبودیم و عکس آن حرکت می کردیم.

اگر بخواهیم به تعادل برسیم،باید ادب،نظم،انظباط و حرمت ها را رعایت کنیم تا بتوانیم به آن تعادل دلخواه برسیم،ادب و معاشرت هر دو مکمل هم هستند و ما باید از همین صندلی ها و لژیون شروع کنیم،طریق نشستن و یا برخورد با بزرگترها و راهنماها و... حتی ورودمان به لژیون باید سر ساعت باشد. و به عنوان یک رهجو باید یک فرمانبردار خوبی باشیم.

همه مسافران سی دی آداب و معاشرت از آقای مهندس را گوش بدهند،چون تمام آداب و رسوم را آقای مهندس در این سی دی برای ما فرمودند.

اگر این آداب را ما در کنگره عملی کردیم،به حال خوش و تعادل می رسیم و می توانیم در بیرون از کنگره ،در خانواده و جامعه هم آن را عملی کنیم.

سعی کنیم،این آموزش‌ها که در کنگره به ما داده می‌شود را عملی کنیم و ما با همین کارهای کوچک به تعادل می‌رسیم .

 

گزارش و تایپ : مسافر مصطفی 

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کنگره60 ، درمان اعتیاد ، آموزش ،
دنبالک ها: دستور جلسات هفتگی،لژیون ها ،
آخرین ویرایش: جمعه 7 تیر 1398 06:13 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات