خلاصه گزارش لژیون یازدهم با استادی کمک راهنمای محترم آقای سعید چنگانیان

دوشنبه 31 تیر 1398 08:17 ق.ظ

نویسنده : mostafa aghayi

به نام قدرت مطلق الله

جلسه مسافرین عشق و امید به استادی کمک راهنمای محترم

 مسافر آقا سعید و دبیری مسافر مصطفی در تاریخ 98/04/23

با دستور جلسه وادی یازدهم و تأثیر آن روی من شروع به کار نمود.

ما قبل از وردمان به کنگره هر بار روزنه‌های این چشمه‌ها را با سم‌زدایی و سقوط آزاد و با یک سری روش‌های غلط .... از بین بردیم و بهترین روش جهت بازسازی این روزنه‌ها روش DST می‌باشد.......

خلاصه سخنان استاد

استاد پس از چهارده ثانیه سکوت فرمودند، خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توانستم امروز هم در کنگره حضور پیدا کنم تا ابتدا آموزش بگیرم تا بتوانم خدمت کنم ، همان‌طور که دبیر عزیز فرمودند دستور جلسه‌ی این هفته وادی یازدهم و تأثیر آن روی من می‌باشد.

استاد فرمودند : چشمه‌های جوشان ورودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند.چشمه یک تمثیل سیستم شبه افیونی ما می‌باشد که ما با ورود به ضد ارزش‌ها و استفاده از مواد افیونی ، روزنه‌های این چشمه‌ها را خشک کردیم و نمی‌توان چشمه را با دست‌پر از آب کنیم ، چون یکی از خصوصیات چشمه این است که از خودش جوشش داشته باشد. تنها کاری که می‌توانیم انجام بدهیم فقط می‌توانیم با ورودمان به کنگره و حرکت به سمت ارزش‌ها، روزنه‌ها و چشمه‌ها را بازکنیم تا خودش آب بدهد.

استاد در ادامه فرمودند : چشمه‌ها همیشه در کنار خودشان سرسبزی و صفا و آبادانی دارند. و اما رسیدن به بحر و اقیانوس : هرگاه در کنار اقیانوس و دریا قرار بگیریم احساس آرامش می‌کنیم ، بنابراین هدف ما رسیدن به بحر و اقیانوس است تا به آرامش برسیم. بنابراین الگو برای من مسافر باید همیشه چشمه‌ی جوشان باشد. در درون بدن انسان حدود دویست نهر وجود دارد که آقای مهندس دوازده از این نهرها را برای ما در وادی سیزدهم به زیبایی فرموده‌اند ، مثل اندورفین ، دینور فین ، انکفالین ، سروتونین ، استیل کولین ، دوپامین و....... حال من سفر اولی باید چه‌کاری انجام بدهم که روزنه‌های این چشمه‌ها بازشوند که خودم باعث خشکاندن آن‌ها شده بودم. ما قبل از وردمان به کنگره هر بار روزنه‌های این چشمه‌ها را با سم‌زدایی و سقوط آزاد و با یک سری روش‌های غلط .... از بین بردیم و بهترین روش جهت بازسازی این روزنه‌ها روش DST می‌باشد.

استاد فرمودند : آقای مهندس در وادی یازدهم می‌فرمایند، باید تغییر جایگاه بدهید، یک چشمه‌ی جوشان برای این‌که جوشان باشد باید دارای دو  پارامتر باشد. 1- منابع آبی ( مثل برف و باران ) که باعث می‌شود آن چشمه پرآب و جوشان باشد. 2- اختلاف ارتفاع یا پتانسیل می‌باشد. اگر توجه کرده باشید در منازل بیشتر تانک‌های آب را در بالاترین جای که پشت‌بام است می‌گذارند و علت آن این است که اختلاف ارتفاع باعث می‌شود که آب با فشار بیشتری وارد لوله‌ها بشود.به عبارتی یک چشمه جوشان نیاز به دو پارامتر می‌باشد : 1- منابع اطلاعاتی یا دانایی 2- اختلاف‌پتانسیل .

استاد در ادامه فرمودند : برای تغییر جایگاه باید از سمت ضد ارزش‌ها به‌طرف ارزش‌ها حرکت کنیم و یک تغییر 18 درجه‌ای باعث می‌شود که سیستم شبه افیونی بدنمان فعال شود و به سمت جایگاه‌های بالا و بالاتری حرکت کنیم.

در پایان کمک راهنمای محترم مسافر آقای سعید چنگانیان جلسه را به مشارکت گذاشتند :

تهیه گزارش: مسافر مصطفی

تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی


دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کنگره60 ، درمان اعتیاد ، آموزش ،
دنبالک ها: لژیون ها، دستور جلسات هفتگی ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 31 تیر 1398 09:01 ق.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات