گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان سیگار) مورخ 98/09/12 به استادی کمک راهنما مسافر سعید

یکشنبه 17 آذر 1398 11:16 ب.ظ

نویسنده : mostafa aghayi
به نام قدرت مطلق الله

ما برای درمان سیگار 5 عدد سی دی کلیدی داریم که عبارت‌اند از: 1- سیگار و جایگزینی 2- سد خونی مغز 3- نیکوتین 4- عقل و ایمان 5- سی دی جسم که این پنج سی دی اصل و پایه‌ی لژیون سیگار است که همه ما...

خلاصه سخنان استاد

استاد پس از چهارده ثانیه سکوت فرمودند خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توانستم یک‌مرتبه دیگر در کنگره حضور پیدا کنم تا آموزش بگیرم و خداوند را شکر می‌کنم که در چند روز اخیر رحمت الهی بر سرمان بارید تا از هوای پاک و سالم برخوردار شویم و ما هم بتوانیم با نکشیدن سیگار به هوای شهرمان کمک کنیم تا بتوانیم از این هوا لذت ببریم همان‌گونه که دبیر محترم فرمودند دستور جلسه این هفته نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن در آموزش می‌باشد.

استاد فرمودند: چیزی که بارها آقای مهندس تأکید کردند و همه ما می‌دانیم که سی دی باید نوشته شود. شاید از خودمان سؤال کنیم که من که مصرف‌کننده سیگار و یا مواد بودم چه نقشی در درمان من دارد. برای این‌که متوجه شویم باید برگردیم به مثلث درمان که یکی از اضلاع آن جهان‌بینی نام دارد آقای مهندس فرمودند دو چیز است که روان ما را می‌سازد یکی جسم و دیگری جهان‌بینی، روان یعنی خلق‌وخوی یعنی رفتار و کردار و یا شخصیت انسان و خوراک جسم من مصرف کنده سیگار آدامس نیکوتین است ولی آیا به نفس گرسنه چه نوع خوراکی باید داد که خوراک جهان‌بینی برای من مصرف‌کننده همین سی‌دی‌ها و کتاب‌ها و نوشتارهای کنگره می‌باشد. آقای مهندس در کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر فرمودند که نفس گرسنه مثل یک گرگ گرسنه می‌باشد و نفس گرسنه فقط باتربیت درست می‌شود که احتیاج به دانایی و آموزش دارد.

استاد در ادامه فرمودند: ما برای درمان سیگار 5 عدد سی دی کلیدی داریم که عبارت‌اند از: 1- سیگار و جایگزینی 2- سد خونی مغز 3- نیکوتین 4- عقل و ایمان 5- سی دی جسم که این پنج سی دی اصل و پایه‌ی لژیون سیگار است که همه ما در کنگره باید حداقل هفته‌ای یک سی دی را گوش بدهیم و بنویسیم، من خودم بعضی‌اوقات هفته‌ای دو عدد سی دی می‌نویسم چون انسان با نوشتن این سی‌دی‌ها به خیلی از توانائی‌های ازدست‌رفته دسترسی پیدا می‌کند. من با مصرف سیگار و یا مواد خیلی از نیروها و توانائی‌ها از من گرفته شد که یکی از آن‌ها نیروی حافظه می‌باشد که برای به دست آوردن آن باید سی دی بنویسیم، مشارکت کنیم و ... و یکی دیگر از خواص نوشتن این سی‌دی‌ها قدرت بیان و تکلم است که به ما خیلی کمک می‌کند و در رهایی ما نقش خیلی بزرگی را دارد.

استاد در مورد سی دی سد خونی مغز چنین توضیح فرمودند:

یک‌لایه‌ای در مغز وجود دارد، وقتی‌که خون از قلب پمپاژ می‌کند تا به دیگر اعضای بدن برسد ابتدای شروع آن از رگ‌های بزرگ است و مانند نهر عمل می‌کند و به مغز می‌رسد که خیلی این رگ‌ها نازک می‌شود که به آن موی رگ گفته می‌شود که آقای مهندس فرمودند دو چیز است که از این سد خونی مغز عبور می‌کند یکی مولکول‌های کوچک ناقطبی است مثل اکسیژن که مغز نیاز دارد یا یک سری چیزهایی مثل پروتئین و چیزهای دیگر که مغز انسان به آن نیاز دارد و باید از این مویرگ‌ها عبور کنند و این مویرگ‌ها پمپاژ کنند به داخل مغز چون بارها گفتیم که مغز انسان همانند یک پالایشگاه عمل می‌کند و تمام این‌ها را تصفیه می‌کند و به‌واسطه‌ی نرون ها به تمام قسمت‌های بدن تقسیم می‌شود و دوم مواد قابل‌حل در جداره‌ی مویرگ‌ها که این از حکمت‌های خداوند است چون مثلاً اگر ما چغندر بخوریم عبور نمی‌کند ولی مواد مخدر، قرص‌های روان‌گردان و سیگار که مصرف می‌کنیم از این سد خونی مغز عبور می‌کند. ما همیشه می‌گوییم که تریاک دو چهره دارد یکی چهره‌ی الهی و یک چهره‌ی شیطانی که چهره‌ی شیطانی را قبل از ورود به کنگره همه ما دیدیم و تجربه کردیم اما چهره‌ی الهی آن در کنگره در حال حاضر به‌عنوان دارو از آن استفاده می‌شود و خیلی از بیماری‌ها را شفا می‌دهد و مشکلات جنسی و جسمی ما را حل می‌کند.

استاد، کمک راهنمای محترم آقای سعید چنگانیان جلسه را به مشارکت گذاشتند:

مسافر ابراهیم: تمام این سی‌دی‌ها که راهنماها به ما پیشنهاد می‌دهند که گوش کنیم و بنویسیم در درمان ما خیلی موثر است و من خودم با گوش دادن و نوشتن این سی‌دی‌ها به خیلی از سؤال‌های خودم رسیدم و توانستم مشکلاتم را حال کنم.

مسافر مرتضی: به نظر من بزرگ‌ترین موهبت الهی در کنگره 60 همین نشریات و سی‌دی‌ها می‌باشد اگر درست تفکر کنیم می‌توانیم با گوش کردن و نوشتن این سی‌دی‌ها افکار منفی خودمان را درست کنیم.

مسافر مجتبی: در کنگره 60 به کسی که در حال سفر کردن است مسافر می‌گویند، وقتی‌که من وارد لژیون ویلیام می‌شوم و راهنمای محترم به من می‌فرمایند که از فردا صبح نباید سیگار مصرف کنی و به‌جای آن آدامس بخوری باید گوش‌به‌فرمان راهنما باشم، اولین قاعده بازی که وارد لژیون می‌شویم باید سیگار نکشیم ولی به نظر من اگر کسی بخواهد سیگار بکشد نباید این صندلی را اشغال کند و یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای من در مدت عمرم این بود که یک روز را بدون مواد و یا سیگار پشت سر بگذارم که به لطف خداوند این اتفاق برای من افتاده است و از این بابت از خداوند سپاسگزارم.

مسافر مصطفی: خداوند را شاکر و سپاسگزارم، بایت فرصتی که به من داد تا بتوانم امروز در کنار شما عزیزان آموزش بگیرم واقعاً لذتی که درنکشیدن سیگار است درکشیدن آن نیست. قبل از هر صحبتی در درجه‌ی اول از آقای مهندس و استاد امین که با ارائه‌ی هر سی دی یک جهانی را به روی من گشودند و من توانستم یک سری از مشکلات خودم را در این سی‌دی‌ها پیدا و حل کنم سپاسگزاری و تشکر کنم. من قبل از ورودم به کنگره با مصرف سیگار و مواد خیلی از نیروهای خودم را ازدست‌داده بودم که یکی از این نیروها حافظه بود، اگر این سی‌دی‌ها نباشد به نظر من آموزش هم نیست چون دانایی کسب نمی‌کنیم و اگر آموزش باشد من به دانایی می‌رسم و علت این‌که آقای مهندس می‌فرمایند سی‌دی‌ها را بنویسیم این است که مثلث نور و حس و صوت به کار می‌افتد که با گوش دادن صوت و با دیدن نور و با نوشتن تمام حس‌های ما درگیر آن می‌شود من اگر یک سی دی را صدها بار گوش‌داده باشم و آن را ننویسم متوجه نمی‌شوم چون علمی که نوشته نشود مثل یک عطری است که ما را دو الی سه ساعت سرمست می‌کند و بعد بوی آن می‌پرد ولی با نوشتن در قلب و ذهن و آرشیو انسان ذخیره و حک می‌شود.

مسافر منصور: به تجربه و علم ثابت‌شده که ما وقتی سی دی را گوش می‌دهیم یک روش یاد می‌گیریم و وقتی‌که می‌نویسیم به شکل دیگری آموزش می‌گیریم و اگر برای مرتبه سوم بازخوانی کنیم بهتر در ذهن ما چاپ و ماندگار می‌شود.

مسافر هادی: خدا را شاکرم که در بهترین جای ممکن قرار گرفتم تمام این سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش گرفتن ما خیلی مفید و مهم است تمامی این آموزش‌هایی که من در کنگره فرامی‌گیرم در بهترین دانشگاه‌ها به ما یاد نمی‌دهند و ما فرصت‌هایی که برای مصرف سیگار می‌کردیم را باید معکوس کنیم و از آن برای نوشتن سی‌دی‌ها استفاده کنیم.

تایپ و ویرایش و تهیه: مسافر مصطفی

عکس: منبع اصلی سایت کنگره

 

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کنگره60 ، درمان اعتیاد ، آموزش ،
دنبالک ها: لژیون ویلیام وایت، درمان سیگار ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 17 آذر 1398 11:25 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic