گزارش لژیون سیگار مورخ۹۸/۱۰/۱۷به استادی آقا سعید با دستور جلسه ی کمک کنگره به من و کمک من به کنگره

جمعه 20 دی 1398 11:03 ب.ظ

نویسنده : محمد زین العابدین
به نام قدرت مطلق الله


علم کنگره در هیچ جای دنیا وجود ندارد، همان جهان‌بینی که قوانین درست زندگی کردن است. ما در کنگره این قوانین را یاد می‌گیریم و حالا می‌بینیم که چقدر زندگی ما تغییر کرده است....


به نام قدرت مطلق الله

سخنان استاد

دستور جلسه‌ی امروز، کمک کنگره به من و خدمت من به کنگره

واقعاً من باید ببینم کجا بودم و جایگاهم کجا بود والان به چه جایگاهی رسیدم.

همه‌ی ما وقتی یک مصرف‌کننده بودیم، هیچ‌کس برایمان اعتبار و ارزشی قائل نبود. کسی دوچرخه‌اش را در اختیارمان قرار نمی‌داد، کلید خونه ویا مغازه‌اش را

به دست ما نمی‌داد. چرا؟

چون در نظر آن‌ها یک مصرف‌کننده، دزد بود، بی‌اراده بود و خصلت‌های زشت دیگری را نسبت می‌دادند. و این دید آن‌ها از روی جهل و نادانی‌شان بود.

ما در کنگره آموزش دیدیم و متوجه شدیم که یک مصرف‌کننده بیمار است، وی آدم روانی و دزد نیست. خدا را شکر می‌کنیم، وقتی وارد کنگره شدیم در وادی اول، تفکر را یاد گرفتیم، صورت‌مسئله‌ی اعتیاد را یاد گرفتیم، فهمیدیم که چرا تابه‌حال نتوانسته‌ایم اعتیاد خود را درمان کنیم، کسی که در کنگره به درمان می‌رسد، می‌فهمد که اعتیاد جایگزینی مزمن است، یعنی چه؟

یعنی مواد مخدر بیرونی جایگزین مواد مخدر ویا شبه افیونی بدن ما شده است.

علم کنگره در هیچ جای دنیا وجود ندارد، همان جهان‌بینی که قوانین درست زندگی کردن است. ما در کنگره این قوانین را یاد می‌گیریم و حالا می‌بینیم که چقدر زندگی ما تغییر کرده است  و چقدر ارزش و اعتبار به دست آوردیم. وادی دوم که امیدواری را یاد داد و وادی سوم، چهارم .... تا وادی چهاردهم که عشق و محبت است ،همه را کنگره به من داد، رهایی از دام مواد و سیگار را کنگره به من داد، گوهری به نام آسایش و آرامش را داد،خیلی توانایی‌ها را ازدست‌داده بودم، مشکلات جسمی و جنسی و حافظه را و بعضی از بیماری‌ها را داشتم که بعد از درمان این مشکلات از بین رفت. من خودم دیکس کمر داشتم که خدا را شکر برطرف شد، بیماری صرع و یا بیماری‌ام اس در کنگره برطرف شده است، این‌ها همه از معجزات است، در برابر این‌همه کمکی که کنگره به ما کرده است، ما چه وظیفه‌ای داریم، ما باید خدمت کنیم، یا مالی و یا معنوی، سپاسگزار باشیم و خدا را شکر کنیم. قدردان این‌همه  کمک باشیم، طبق قانون عمل و عکس‌العمل، آقای امین در سی دی ایمان و اراده و انرژی می‌گویند همانا انسان از رب خودش ناسپاس است و موجودی فراموش‌کار است، وقتی ایمان آوردیم به کنگره، یک عمل سالم و صالح انجام داده‌ایم، در اینجا رب کسی است ما را تربیت‌کرده است همان پدر و مادرند و در کنگره راهنماست. نباید حسابگرانه باشیم، عاقلانه عمل کنیم. اگر کسی ناسپاس باشد، نابود می‌شود. یک راهنمای خوب به قول آقای زرکش، دیده بان لژیون سردار، کسی است که توانایی پول درآوردن را به رهجویش آموزش داده باشد، خداوند لیاقت خدمت کردن در کنگره را به هرکسی نمی‌دهد، ویک موهبت  خداوندی است، انشا الله که بتوانیم خدمت‌گزار خوبی باشیم.

مشارکت دوستان


مسافر مصطفی: تن آدمی شریف است به جان آدمیت**

**نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

 

رسد آدمی به‌جایی که به‌جز خدا نبیند*بنگر که تا چه حد است، مکان آدمیت

همان‌طور که نگهبان جلسه می‌گوید سه سفر الزامی است، ما در سفر سوم می‌خواهیم خدا را بشناسیم و لازمه‌ی شناخت خداوند، شناخت خودمان است.

داشتم فکر می‌کردم که کنگره چه چیزی به من نداد. نیروهای خفته‌ای که در وجود من پنهان بود را بیدار کرد. شورونشاط و زندگی را به من بخشید. من یک آدم فراموش‌کاری شده بودم که کنگره حافظه‌ام را بیدار کرد. و حالا باید ببینم که در چه جایگاهی بودم و به کجا رسیدم. وظیفه‌ی خودم را در برابر این‌همه کمک کنگره بدانم و لااقل اگر خدمت نمی‌کنم، خیانت نکنم.

مسافر هادی

من خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم، کنگره من را از تاریکی‌ها و ظلمات به سمت نور برد. به من یاد داد که کلاً برداری نکنم، دروغ نگویم. قبلاً هیچ اعتباری نداشتم و مردم قبول نداشتند ولی الآن به من اعتماد می‌کنند. روش زندگی کردن را به من آموخت. روز اول که آمدم بدون اینکه بپرسند دین و مذهبت چیه؟ من را در آغوش گرفتند. انشا الله که بتوانم خدمت‌گزار خوبی باشم.

مسافر محمد

پیشاپیش رهایی آقا هادی را تبریک می‌گویم، من اگر بخواهم به خدمت خودم به کنگره، نمره بدهم صفر می‌دهم ولی در مقابل به کمک کنگره به من، نمره‌ی بیست می‌دهم. من هم قبلاً اعتباری نداشتم، این اعتبار و ارزش را کنگره به من بخشید.

سیگار و مواد را از من گرفت و به‌جای آن آرامش و آسایش داد. خداوند را شکر می‌کنم و انشا الله که بتوانم خدمت‌گزار خوبی برای کنگره شوم.

نگارش،تایپ و ویرایش: مسافر محمد
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کنگره60 ، درمان اعتیاد ، آموزش ،
دنبالک ها: لژیون ویلیام وایت ،
آخرین ویرایش: شنبه 21 دی 1398 04:57 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic