وب لژیون کمک راهنما مسافر سعید چنگانیان(لژیون11)
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگبه نام قدرت مطلق الله

بیائیداین آتش ویرانگر را مهار کنیم و آتش را تبدیل به بزرگترین پرنده نمائیم 
که سرعت صوت را همراه داشته باشد 
و سرعت نور با نمایش بهترین رنگ ها 
تا به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم
به جهت فرمان نوری باشیم که خداوند می خواهد 
نه آتشی که همه چیز را ویران نماید 
و نمایش نور از شعله آتش 
و استادی باشید برای شعله های آتش 
که می خواهند سوار بر نور بشوند 
و از خاکستر شدن گریزان هستند.


مدیر وبلاگ : سعید چنگانیان
مطالب اخیر

به نام قدرت مطلق الله

دستور جلسه سی دی احمق‌ها

در کتاب 60 درجه زیر صفر استاد سردار می‌فرمایند: با نادان سخن مگوئید، گرچه خیلی از انسان‌ها خویش را دانا می‌دانند و ممکن است دانا هم باشند اما وقتی بیان می‌کنند که ما می‌دانیم دلیل بسیار بارزی است برای نادانی خویش می‌آورند.

خلاصه سخنان استاد:

استاد در ابتدا پس از چهارده ثانیه سکوت فرمودند: خداوند را شاکر و سپاسگزارم که امروز هم توانستم در لژیون مجازی حضور پیدا کنم از کمک راهنمای محترم آقای سعید چنگانیان و دبیر محترم لژیون مجازی مسافر آقا رسول سپاسگزارم که استادی جلسه را به من واگذار کردند تا ابتدا آموزش بگیرم و خدمت کنم. من قبل از این‌که دستور جلسه هفتگی لژیون مجازی را شروع کنم پیشاپیش هفته‌ی راهنما را به استاد راهنمای بزرگ و معلم کنگره 60 جناب آقای مهندس حسین دژاکام و استاد جهان‌بینی آقای امین و خانواده محترم آقای مهندس و به‌تمامی کمک راهنماهای کنگره 60 و به کمک راهنمای بسیار خوبم آقای سعید چنگانیان تبریک می‌گویم و امید است که در هفته آینده تک‌تک ما با دادن پاکت از این عزیزان قدردانی و سپاسگزاری نماییم و با دادن کادو به راهنمای خودمان بگوییم که راهنمای محترم و دوست‌داشتنی که راه را به من نشان دادی و من را از تاریکی‌ها به روشنایی رساندید ما قدردان زحمات شما هستیم.

استاد فرمودند: جناب آقای مهندس مدتی است که چند عدد سی دی به دنبال هم اعم از سی دی جابجایی مهره‌ها، احمق‌ها و سی دی بعدی کج‌فهمی با تفکرات عظیمی که در پشت سر دارند برای ما به آموزش گذاشتند حالا من مسافر با گوش دادن و آموزش گرفتن از این سی‌دی‌ها باید تمام نکات آن را درست گوش بدهم و کم‌وکاستی‌های خودم که در وجود من حالا یا در صور پنهان و یا در صور آشکار وجود دارد را اصلاح و درست کنم در اوایل سی دی آقای مهندس فرمودند: کمتر کسی را می‌توانیم پیدا کنیم که احمق نباشد و فرمودند ما نباید هیچ‌وقت به یک احمق نزدیک شویم.

در کتاب 60 درجه زیر صفر استاد سردار می‌فرمایند: با نادان سخن مگوئید، گرچه خیلی از انسان‌ها خویش را دانا می‌دانند و ممکن است دانا هم باشند اما وقتی بیان می‌کنند که ما می‌دانیم دلیل بسیار بارزی است برای نادانی خویش می‌آورند. در این سی دی آقای مهندس خیلی ساده احمق را برای ما تعریف کردند خود من تا قبل از ورودم به کنگره اگر کسی از این کلمه استفاده می‌کرد معنی آن را درست نمی‌دانستم و فکر می‌کردم حرف خیلی زشت و زننده است ولی آقای مهندس تعاریف کلمات را در کنگره 60 خیلی ساده و زیبا و روان می‌فرمایند مثل همان ضلع مثلث درمان که روان نام داشت و خیلی ساده فرمودند روان یعنی خلق‌وخوی و در این سی دی هم‌معنی احمق را خیلی ساده تعریف کردند و فرمودند احمق یعنی نادان و جاهل و ناآگاه احمق به کسی گفته می‌شود که اطلاعات و دانایی ندارد و همیشه در مورد هر چیزی اظهارنظر می‌کند و برای خود من جالب بود که آقای مهندس این افراد را مثل مصرف‌کنندگان مواد مخدر درجه‌بندی کردند که هرکدام از ما زمان مصرف شاهد این بودیم که یک سری افراد بودند به مصرف یک مواد قانع بودند ولی یک سری افراد هم بودند که پس از مصرف کردن یک مواد بلافاصله می‌خواستند مواد دیگری را مصرف و امتحان کنند پس نتیجه می‌گیریم که احمق‌ها هم‌درجه دارند، زیاد، متوسط، کم.

استاد فرمودند: آقای مهندس در این سی دی فرمودند که احمق‌ها دارای نشانه‌هایی هستند که من چند تا از این نشانه‌ها را برایتان می‌گویم یکی از نشانه‌های آدم احمق این است که اول حرف می‌زند و بعد فکر می‌کند که برمی‌گردیم به وادی اول که تفکر است و اصلاً اجرا نمی‌کنند، خود من اگر زودتر با این وادی آشنا شده بودم حداقل کاری که کرده بودم ازنظر وضعیت مالی بهتری برخوردار بودم. یکی دیگر از نشانه‌های آدم احمق فضولی کردن و دخالت کردن در امور کار دیگران است که حتی بعدازآن حکم آن شخص را بریده و آن را به اجرا درمی‌آورند که در کتاب آسمانی ما هم آمده است که غیبت نکنید، تجسس در امور کار دیگران انجام ندهید، قضاوت نکنید، گمان بد نبرید و ... که به نظر من گمان بد از هر دردی بدتر است یکی دیگر از نشانه‌های آدم‌های احمق لجباز بودن آن‌هاست خودشان متوجه هستند که این کاری که انجام می‌دهند لجاجت و لجبازی است ولی روی حرف خودشان می‌ایستند مثل زمان مصرف که خودمان می‌دانستیم مصرف مواد بد است ولی مصرف می‌کردیم و یا به چیزی اعتقاد ندارند نه به دین، نه به مذهب، نه به خدا، نه به زندگی، نه به عشق و ... خود من در زمان مصرف مواد مخدر اصلاً به همسر و فرزندان خودم اهمیت نمی‌دادم چون جسم من در اختیار مواد بود. یکی دیگر از نشانه‌های انسان احمق هر کاری را چند مرتبه امتحان می‌کند چون می‌خواهد به نتیجه برسد که آقای مهندس فرمودند که اگر برای یک‌مرتبه پای الاغ داخل یک گودال رفت برای دفعه بعد مسیر خودش را عوض می‌کند ولی انسان احمق اگر صد مرتبه هم پای او داخل گودال برود بازهم می‌خواهد امتحان کند و یا بعضی مواقع با کلمه دلم می‌خواهد و یا دوست دارم احمق بودن خودشان را ثابت می‌کنند یک کار اشتباهی را انجام می‌دهند و بعد می‌گویند دوست دارم و یا دلم می‌خواست.

استاد فرمودند: ما انسان‌ها نمی‌توانیم به‌طور انفرادی زندگی کنیم و در هرجایی برای هر شخصی یک اختیار تعریف‌شده است ما در جهان، انسانی را نداریم که بی‌نیاز باشد اگر هر شخصی چنین تفکری داشت که من بی‌نیاز هستم بدانید که او هم یک انسان احمق است. برای مثال ما انسان‌ها به حیوانات نیاز داریم مثلاً از گوشت گوسفند برای خوردن استفاده می‌کنیم و یا از شیر آن و یا ... ولی یک حیوان به انسان نیاز ندارد و یا یک حیوان به گیاه نیاز دارد ولی یک گیاه به حیوان نیازی ندارد و همین‌طور این چرخه ادامه دارد. مثل تک‌تک ما مسافرین که کنگره و یا راهنما به ما نیاز ندارند بلکه این من هستم که به کنگره و راهنما نیاز دارم چون اگر قرار بود نیاز نداشته باشم وارد کنگره نمی‌شدم و راهنما انتخاب نمی‌کردم. آقای مهندس فرمودند تعلیم در کنگره مانند درختی است که دانه و بذر در درون خود او باشد و تبدیلات خودبه‌خود انجام گیرد دقیقا مثل تک‌تک خود ما، وقتی به کنگره آمدیم آقای مهندس آدرس خودمان را به خودمان دادند، چون واقعاً خود شخص من در میان مواد مخدر، تاریکی‌ها و کارهای ضد ارزشی گم‌شده بودم و بازهم خدا را شاکرم که با ورودم به کنگره و با گرفتن این آموزش‌ها ذره‌ذره و با روش DST دارم خودم را پیدا می‌کنم و کلید این قفل برای پیدا کردن خودم همین چهارده وادی و یا چهارده آبادی می‌باشد که اولین آن وادی اول است که با تفکر ساختارها آغاز می‌گردد و شروع آن می‌باشد و فونداسیون این قالب جهان‌بینی است یعنی به فرمایش آقای مهندس احمق نبودن کار خیلی سختی است چون انسان همیشه بین دونیروی الهی و اهریمنی قرار دارد و نیروی منفی و یا اهریمنی همیشه قدرتمندتر است و عبور کردن از این نیرو واقعاً مشکل است ولی ما با آموزش‌هایی که در کنگره یاد می‌گیریم خیلی راحت می‌توانیم از آن‌ها عبور کنیم. در این سی دی آقای مهندس در رابطه با مسائل مالی صحبت کردند که برای من مسافر یک فرمان است که متوجه شوم که از کجا به کجا رسیدم و هرکسی بتواند در حد توان خودش سبد قانون یازده را اجرا کند. یکی دیگر از نشانه‌های احمق بودن که برای خود من جالب بود این است که ارزش چیزهایی که داریم را نمی‌دانیم که به نظر من پرارزش‌ترین چیزی که برای من مسافر وجود دارد همین کنگره و راهنماها می‌باشند که در هفته راهنما به احترام و به‌پاس از زحمات و خدمات این عزیزان که واقعاً با عشق و محبت برای من مسافر زحمت می‌کشند این هفته با دادن کادو حتماً قدردانی کنیم حتی با یکدست خط و یا دل نوشته. در پایان نتیجه‌ای که می‌گیریم ما نباید انرژی خودمان را صرف چنین آدم‌های احمق مصرف کنیم که در کنگره به این کار می‌گویند عمل به‌ظاهر نیک، ما در کنگره آموزش دیدیم که اگر کسی دست خودش را به‌طرف ما دراز کرد و از ما کمک خواست به او کمک کنیم و در کل فقط وادی اول که تفکر است را در کوله‌پشتی خودمان و در تمام مراحل زندگی داشته باشیم

تایپ و ویرایش : مسافر مصطفی

 

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، آموزش،
لینک های مرتبط : سی دی های آموزشی،،لژیون ها،

جمعه 19 اردیبهشت 1399
جمعه 14 شهریور 1399 07:52 ب.ظ
سلام بسیار عالی منم خیلی آموزش گرفتم
جمعه 14 شهریور 1399 07:52 ب.ظ
سلام بسیار عالی منم خیلی آموزش گرفتم
سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 09:04 ب.ظ
سلام وخداقوت به اقامصطفی ممنونم بابت گزارش
سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 09:03 ب.ظ
سلام وخداقوت به اقامصطفی ممنونم بابت گزارش
جمعه 19 اردیبهشت 1399 04:35 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت آقا مصطفی که بخوبی در وبلاگ خدمت می کنید .سپاسگزارم


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic