وب لژیون کمک راهنما مسافر سعید چنگانیان(لژیون11)
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگبه نام قدرت مطلق الله

بیائیداین آتش ویرانگر را مهار کنیم و آتش را تبدیل به بزرگترین پرنده نمائیم 
که سرعت صوت را همراه داشته باشد 
و سرعت نور با نمایش بهترین رنگ ها 
تا به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم
به جهت فرمان نوری باشیم که خداوند می خواهد 
نه آتشی که همه چیز را ویران نماید 
و نمایش نور از شعله آتش 
و استادی باشید برای شعله های آتش 
که می خواهند سوار بر نور بشوند 
و از خاکستر شدن گریزان هستند.


مدیر وبلاگ : سعید چنگانیان
مطالب اخیر
به نام قدرت مطلق الله
گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید،با دستورجلسه ی هفته راهنما
ما در کنگره چهار جشن به مناسبت هفته ی ایجنت هفته دیده بان،هفته همسفر هفته راهنما داریم،که ما در مقابل زحماتی که می کشند باید قدردانی کنیم.هفته راهنما ،با روز معلم مناسبت دارد.راهنما چه کسی است و باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟کسی که نشان دهنده ی راه است،راهنماست.باید یک سری ویژه گی هایی در درونش باشد تا بتواند یک رهج را به درمان برساند.یک مثلثی با اضلاع ،عقل ،عشق،ایمان وجود دارد که یک راهنما باید در درون خودش داشته باشد.اگر انسانی عشق داشته باشد باعث حرکت رهجو ،می شود.به نوعی موتور حرکت است.در کنگره،عشق بلاعوض و بی ریا و خالصانه است.در واد چهاردهم ،از عشق صحبت می کند.عاشق حسابش با عشق است ،با معشوق چه حساب دارد.
اگر بخواهیم به عشق برسیم ،خیلی باید سختی بکشیم ومثل این است که روی گدازه های آتش راه برویم.
کسی اگر واقعا عاشق باشد،مشکلات و سختی ها برای او هیچ معنا و مفهومی ندارد.ونیروهای منفی نمی توانند در او نفوذ کنند.و ایمان یعنی امنیت و آرامش.
ما قبلا فکر می کردیم کسی که نماز می خواند و مسجد می رود ،مومن است و فقط او ایمان دارد.ولی درکنگره یاد گرفتیم که نماز و روزه وحج،بریک مسلمان واجب است.و ایمان داشتن به هر چیزی می تواند باشد.
یعنی باید به وسیله ایمان داشته باشی به کنگره و به راهنما و به آموزش هایی که می گیریم بایدایمان داشته باشیم.نور و تجلی صفات خداوند در انسان ،ایمان است.یعنی باید ذره ای از هر کدام صفات خداوند را در خود داشته باشیم.پس یک راهنما اگر ایمان نداشته باشد نمی تواند یک رهج را به درمان برساند.در کنگره ،عشق و ایمان را لمس کردیم که چگونه دارند خدمت می کنند.فرقی ندارد که چه شخصی است ،فقیر یا ثروتمند،همه پست و مقام را پشت در می گذارند و در کنگره خدمت می کنند.و اما عقل ،علم کنگره،زیر مجموعه ی عقل است.یک راهنما باید به فرمان عقل برسد،یک راهنما اولین کاری که می کند در مقابل آقای مهندس و دیده بانان پیمان می بندد و قسم می خورد که طبق اصول و فرامین باید کارش را انجام بدهد.و اگر راهنمایی یک ذره از این قوانین کنار برود،نابود می شود.پس عدالت و شجاعت و صادق بودن را هر راهنمایی باید داشته باشد.من خیلی خوشحال هستم که توانستم خدمت کنم.وقتی یک رهجویی را می بینم که به درمان رسیده است خیلی خوشحال هستم و اگر هم  رهجویی گریز بزند و دیگر نیاید ناراحت می شوم،ترس از این دارم که یک وقت به من بخواهند بگویند وقتت تمام است ودیگر نمی توانی خدمت کنی.
یک راهنما عاشق کارش است.و با دل و جان انجام می دهد.اگر خواستید دین خودتان را به کنگره ادا کنید،خدمت کنید.خدا را شکر می کنم که آرامشی را در کنگره گرفتم و می توانم آن را به دیگران هم انتقال بدهم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 28 اردیبهشت 1399
شنبه 3 خرداد 1399 05:06 ب.ظ
سلام و خداقوت به آقا محمد مثل همیشه خوب نوشتید امیدوارم در جایگاههای بالاتر شما را ببینم. باز هم سپاسگزارم
جمعه 2 خرداد 1399 01:58 ب.ظ
تشکر از مسافر محمد عزیز که به خوبی در وبلاگ خدمت می کنند انشاالله که مزد زحماتشون گرفتن شال کمک راهنمایی از دستان جناب آقای مهندس باشد. تا باد چنین بادا.....


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic