وب لژیون کمک راهنما مسافر سعید چنگانیان(لژیون11)
درباره وبلاگبه نام قدرت مطلق الله

بیائیداین آتش ویرانگر را مهار کنیم و آتش را تبدیل به بزرگترین پرنده نمائیم 
که سرعت صوت را همراه داشته باشد 
و سرعت نور با نمایش بهترین رنگ ها 
تا به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم
به جهت فرمان نوری باشیم که خداوند می خواهد 
نه آتشی که همه چیز را ویران نماید 
و نمایش نور از شعله آتش 
و استادی باشید برای شعله های آتش 
که می خواهند سوار بر نور بشوند 
و از خاکستر شدن گریزان هستند.


مدیر وبلاگ : سعید چنگانیان
زمانیکه ما در زندگی دچار مسائل و مشکلات می شویم باید برای آن موضوع صورت مسئله ای طراحی کنیم تا به صورت واضح و کامل به تفکر روی صورت مسئله بپردازیم و آن را حل نماییم.
اگر صورت مسئله واضح نباشد ما نمی توانیم پاسخ های منطقی و درست داشته باشیم.
در واقع جناب مهندس دژاکام با ارائه صورت مسئله اعتیاد،سکوی پرتاب و الگویی جدید برای درمان بیماری اعتیاد به نسل بشریت دادند.
ایشان درمان اعتیاد را به صورت کار بردی و تدریجی مطرح نمودند و خود سندی بی نقص بر این امر میباشند.
جناب مهندس د ژاکام دارای17سال تخریب اعتیاد بودند بنابراین اعتیاد را با پوست وگوشت واستخوان درک کرده بودند و توانستند به این موفقیت بزرگ دست یابند.
ایشان ثابت کردند درمان اعتیاد قطعی است البته اگر از راه درست پیش برویم.
در واقع هر روشی را برای درمان اعتیاد نمی توان پیش گرفت.
فرد مصرف کننده که دچار بیماری اعتیاد است نمی تواند یکباره یایک ماهه اعتیاد را کنار بگذارد.
باید صورت مسئله را برای خود مشخص نماید.
باید بداند تخریب در چه قسمت هایی از بدن او رخ داده است .
اگر ندانیم تخریب در چه زمینه ای است هیچگاه نمیتوانیم بمقصد برسیم.
کنگره  60 بر روی درمان قطعی اعتیاد فعالیت دارد ودرک کرده بودند و توانستند به این موقعیت بزرگ دست یابند.
ایشان ثابت کردند درمان اعتیاد قطعی است
البته اگر از راه درست پیش برویم.
در واقع هر روشی را برای درمان اعتیاد نمیتوان پیش گرفت.
کنگره  60 بر روی درمان قطعی اعتیاد فعالیت دارد و مشخص نموده است که مصرف کننده مواد مخدر  روی دو سیستم اساسی بدن تخریب به وجود آورده است، 
سیستم ضد درد بدن 
و سیستم تولید کننده مواد شبه افیونی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به نام قدرت مطلق الله 

گاهی اوقات در حل مسائل به دنبال جواب درست می گردیم.مثل مساله اعتیاد حالا اگر صورت مساله را فهمیده باشیم می توانیم به جواب برسیم.ولی وقتی صورت مساله را نفهمیده باشیم نمی توانیم  جوابش را پیدا کنیم و سوال گیج کننده است.ما هر کاری انجام می دهیم باید نقطه شروع را مشخص کنیم.در کنگره ما گفتیم برای هر کاری ابتدا تفکر می کنیم و سه ضلع تفکر ،مبدا،مسیر حرکت،هدف می باشد.وقتی تفکر کنیم یعنی هر مساله ای را تجزیه و تحلیل و بررسی می کنیم که نقطه شر وع  اش کجاست. در اعتیاد به سیگار ومواد ،ببینم تخریب در کجا اتفاق افتاده است.در جسم است ویا در جهان بینی ویا هر دو. در روشهای قبلی درمان اعتیاد مثل سم زدایی ،روانشناسان و پزشکان معتقد بودند که اعتیاد مسمومیت مزمن است.ودر بدن مصرف کننده سم وجود دارد و باید این سم از بدن او خارج شود.واین افراد صورت مساله اعتیاد را کشف نکردند.اما در روشی که در کنگره توسط آقای مهندس دژاکام به نام روش دی اس تی یعنی (تدریجی،پله به پله) بیان گردید.صورت مساله مشخص است که یک سری مواد بیرونی جایگزین مواد شبه افیونی ودرونی بدن شده است وما باید در این روش جسم و روان و جهان بینی را با هم در مان کنیم وبه تعادل برسانیم.گفتند که اعتیاد جایگزینی مزمن است.که جسم
 را توسط داروی او تی به صورت
 پله پله درمان می کنیم و روان و جهان بینی مان را با شرکت در جلسات و آموزش گرفتن می توانیم درمان کنیم.واگر فقط جسم را درمان کنیم و در جلسات شرکت نکنیم و آموزش نگیریم هیچ فایده ای ندارد وبه درمان نمی رسیم روییدن به هدف در این  جا وقتی است که هر سه را با هم درمان کنیم.در آخر از آقای مهندس به خاطر کشف صورت مساله ی اعتیاد تشکر می کنم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 28 شهریور 1397

محبت راستین و دروغین

محبت دو گونه است: محبت صادق و محبت کاذب. محبت صادق، آن است که انسان دلداده کمالی حقیقی شود، مانند: محبت به ارزش ها و عشق به خداوند. چنین محبتی دو طرفه است، چرا که روشنایی وجود محبوب، طرف مقابل را جذب می کند. محبت کاذب، آن است که انسان نقص را کمال پندارد و به زیبایی بی اساس و دروغین گرایش یابد، مانند دل بستن به اموری که ناپایدارند و با تعالی روح مغایرت دارند که دل بستگی به مال، حب دنیا و شهرت و مقام، لذت های جنسی و... از این جمله اند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :عشق ، یعنی همان قدرت مطلقی که به صور مختلف ، در چرخش‌های متوالی با ما است و ما وقتی به او می‌رسیم که کامل شده باشیم، یعنی خود او شویم...........
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : لژیون ها، کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 26 شهریور 1397
عشق بامحبت آغاز می گردد و محبت صورت مسئله است، حل آن می شود عشق، که لایتناهی است و معرفش فقط یک مفهوم را می رساند انفجار باروت. عشق،کلمه ای است با معنای چندگانه،آرام آرام آغاز می‌شود و سپس ادامه میاید و کم کم معنای محبت،پیدا می‌شود وآنگاه که در ادامه و در طول زمان خلوص یافت،کلمه ای دیگر پدیدار می‌گردد.دف و نی،وسیله اند، اما چه میگویند؟ از همه چیز، هیچ چیز را!
باید الفبا بیاموزند،تا بتوانند بنویسند،
عشق راتوصیفی نیست،عشق به بدن نیست،عشق به لمس نیست،عشق به سخن نیست، عشق به قرارداد نیست،که حدی برای او قائل بشویم.
عشق را با هیچ چیزی نمی توان قیاس نمود.
عشق،گذشتن و رفتن و رفتن و بازگشتن و کامل شدن و  پیوستن به او،که از او هستیم.
عشق،یعنی همان قدرت مطلقی که به صور مختلف،در چر خش های متوالی با ما است و ما وقتی به او می رسیم که کامل شده باشیم،یعنی خود او شویم.
عشق،جسم نیست،جان هم نیست.
آنچه که با ماست،وقتی که پا به هستی می گذاریم،با ما همراه است.
وجود هست  هستی  است
چگونه ما می توانیم یک زمانی همه اینها باشیم؟!یعنی قدرت مطلق؟!
در صورتی که قطره ای از این جهان هستی در ما به امانت داده شده است و هما ن قطره کفایت می کند تا وجودی از لایتناهی باشیم واگرشدیم،تازه می شویم انسان.
انسان بودن، یعنی   سپاس  از  هستی،
از قدرت  مطلق،  یعنی  وا دی چهاردهم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 24 شهریور 1397
اگر به خوب ترین انسانها با دید منفی بنگری،قادر خواهی بود ایرادهای زیادی را در آنها پیدا کنی و اگر هم پیدا نکردی قادر خواهی بود توجیه یا تصور کنی،و یا بالعکس،اگر به بدترین انسانها با دید مثبت بنگری،قادر خواهی بود نکات مثبتی را در آنها بیابی و این بستگی به فرق نگاه ما دارد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
آنچه باور است محبت است.
                      و
آنچه نیست ظروف تهی است.
من که میگویم، کلام خود نیست؛
بلکه فردی است در بیکران هستی
که باورش کار هر کس نیست؛
مگر معنای آن،بداندکه آن چیست.
ارابه هارا در بیکران به حرکت درآورید.
که نگهبانان ماوراءبه آنچه در زمین می گذرد نیازمندند.
بشکافیدآنچه شکافتنی نیست،
در دل سنگ بروید وترکیب هارا جدا نمایید،
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 21 شهریور 1397
دوسه ماهی هست که وارد کنگره شده ام
بعدازسه جلسه بایدلژیون انتخاب کنم
برگه ام دستم است وچشم میچرخوانم لژیونهارانگاه میکنم
آقای مرزبان رادیدم
سلام اقای مرزبان.لژیون اون راهنماعینکیه که یکم چاقه کدومه
اقای مرزبان.کدوم راهنما؟اصغرآقارامیگی؟آهان بله اصغرآقا.
منو راهنمایی کرد.چندقدمی برداشتم به سمت لژیون اصغرآقا ولی ناخداگاه ایستادم.خیره شدم به لژیون دیگری.انگارکسی من راچسبانده بودبه زمین.بیخیال لژیون اصغرآقاشدم. استادلژیون درحال آموزش دادن بود.باصدای بلندورسا.چندباری هم گریزی به کلام الله زد و آیه قرآنی راخواند.یک ربع ساعت فقط ایستادم وگوش میکردم.ازرفتارش هم خوشم آمده بود.افتاده.سربه زیر.همیشه خنده برلب داشت.آخه طی چندجلسه همه راهنماها رازیرنظرداشتم.یکی رادرنظرم گفتم این خیلی ادعاداره پس این هیچ.این یکی که سن کمی داره آخه این چطورراهنماشده اینم نه.خلاصه بااون تفکربرهریک ایرادی گذاشتم.بعدازیک ربع دستم رابالا گرفتم وبه من اجازه دادندبشینم.نشستم.آقای مرزبان اومد رد بشه گفت لژیون اصغرآقاراپیداکردی؟گفتم بله ممنون.
آموزشها رایکی پس ازدیگری میگذراندم.استاددرهرآموزش گریزی به کلام الله میزد.این چیزی بودکه خیلی دوست داشتم.خدایاشکرت.یعنی برای من هم اتفاق می افتد.یعنی درآینده حافظه من هم اینجورمرا یاری میکند.درهرجلسه هم، ازخدمت میگفت.خدمت کنید.خدمت.خدمت.خدمت.چه میگوید،یعنی خودش این خدمتهاراانجام داده است؟کسی دریک گوشم میگفت نه باباگوش نکن.درگوش دیگرم کسی میگفت شک نکن.
گذشت تادیروز.روزسه شنبه.روزجشن ایجنت ومرزبان.
ساعت3/30درلژیون ولیام وایت شرکت کردم.
ساعت4/30پایان لژیون.
نشسته ومشاوره به هم لژیونی ام میدهد.احساس میکنم چیزی دروجودش میجوشد.یکی ازهملژیونیهایم راصداکردوگفت بیزحمت ازنگهبان جلسه خدمت مهمانداری رابگیرید.پیش خودم گفتم برای کی میخواد؟به کدوم ازاین بچه هااین خدمت راقراره بده.روی صندلی آرام وقرارنداشت.خودش ازدورصدازد،آقای نگهبان لطفاخدمت مهمانداری رابدیدبه آقای...بیاره.
نگهبان.چشم
ساعت5.
جلسه شروع شد.
یک ساعتی گذشته بودکه هم لژیونیم گفت امروزم نمیشه وسط جلسه بریم بیرون.گفتم براچی؟گفت مهماندارامروزآشناس.گفتم مگه کیه!!!...
آفرین آفرین آفرین.میتونست راحت روی صندلی بشینه وپذیرایی بشه.ولی مسئول پذیرایی شد.سینی به دست.بالبخند.این هم یک درس بزرگ برای یادگیرئ من.تبدیل شک به یقین.
افتادگی آموز اگرطالب فیضی.هرگزنخوردآب زمینی که بلنداست.
اکنون حسهایم کمی بازشده است.
تمام راهنمایان .خالصانه.باعشق.بدونه کبروغرورخدمت میکنندویک هدف رادنبال میکنند(ساختن انسان )دست تمام این عزیزان رابه رسم ادب وسپاس میبوسم .خداقوت مهربانان
باتشکرازعزیزانی که وقت گذاشتندواین مطلب راخواندند.
موفق باشید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
محمد:
به نام قدرت مطلق الله
خلاصه سخنان استاد
این هفته ،هفته ی ایجنت،اسیستانت ومرزبان  است. به این خدمت گزاران تبریک می گوییم .داشتم پیام را می خواندم،که به راستی اگر ایجنت ها و اسیستانت نبودند،چگونه مرزبانان متحد می شدند.آنها هم مثل یک لژیون هستند که راهنمای آنها ایجنت می باشد و از راهنمایی او آموزش می گیرند.یک اتحادی بین آنها برقرار می کند که خدای نا کرده اختلافی پیش نیاید.پیام خیلی قشنگ وزیباست.در ادامه ی پیام آمده،به راستی اگر مرزبانان نبودند چگونه کنگره قادر بود به چرخش خود ادامه دهد وشعاع اضافه کند.واقعا اگر زحمات این افراد نبود،قوانین و نگهبانی از کنگره را چه کسی بر عهده می گرفت.ما با وجود این افراد اینجا با خیال راحت نشسته ایم  حلقه های کنگره که روز به روز شعاع اضافه می کند وبزرگتر می شود به واسطه ی مرزبانان می باشد.ایجنت بزرگترین مقام را در شعبه دارد.قبلا که شعبات کمتر بود مسئول این کارها دیده بان محترم انجام می دادند.با زیاد شدن تعداد شعبات آقای مهندس تصمیم گرفتند که یک نفر را به عنوان رابط بین شعبه و دیده بان انتخاب کنند.که بتواند نظارت داشته باشد.ما چندین مرزبان داریم که حافظ اصول و قوانین کنگره ۶۰ می باشند.مرزبان تولد،مرزبان مالی،تازه واردین،کشیک،سایت که هر کدام خدمت متفاوتی دارند.واین خدمت ها در کنگره در چرخش است.به نظر من کسی که مرزبان می شود،بعد از آن می تواند راهنمای خوبی باشد نه تنها در کنگره بلکه در زندگی شخصی خودش و در جامعه. مرزبان تجربیاتی را در دوره ی خدمت کسب می کند و ظرفیت او هم بالا می رود.بنابراین،بیایید این خدمت ها را قدردان باشیم.با یک پاکت،به عنوان سپاس گذاری وشکرگذاری،حداقل یک ذره از زحمت نشان را جبران کنیم.این عزیزان نیازی به پول و تشکر ما ندارند،با این کار را فقط برای آموزش گرفتن در کنگره انجام می دهیم.ما می دانیم که خداوند در کنگره ،چیزی به ما داد که قابل قیاس نیست وآن همان آرامشی است که به آن رسیده ایم.اگر در راه خیر وصراط  مستقیم ببخشیم خداوند سریع الحساب است و بهتر از آن را به ما می بخشد.در قرآن آمده که به آرامش نمی رسید مگر اینکه از آنچه که دوست دارید انفاق کنید.ان شاالله که بتوانیم همیشه قدردان ،خدمت گذاران کنگره ۶۰ باشیم.
واما مشارکت ،مسافر ابوطالب
با عرض تبریک به مناسبت این هفته
به نظر من همه کس نمی تواند این چنین خدمت هایی را بگیرد چون درگیری در آن زیاد است و باید از عهده آن  بر بیایم .چیزی که برای خودم بود آن دو نفری که  همیشه به من خوش آمد می گفتند در ذهنم بود.آقا جابر و آقا جواد را به چشم دیگر نگاه می کردم.وبعد مرزبانان دیگر آمدند فهمیدم که یه جورایی خاص دارند خدمت می کنند.و زحمت می کشند واقعا آن طور که در توانم هست باید از آنها تقدیر و تشکر کنم.
مسافر  حمید 
من هم به نوبه ی خودم این هفته را تبریک میگم.این افراد بیشتر وی نشون را در اختیار ما می گزارند.من برای خودم که برای درمان سیگار و مواد میام مشکلاتی را دارم .چه برسد به این که بخواهم زودتر این جا باشم.واین افراد واقعا  برای ما زحمت می کشند.من برای زود آمدن و  مشکلات دیگر نتوانستم خدمت بگیرم.به آنها خدا قوت می گویم .و از خدا می خوام که هر چه می خواهند به آنها بدهد.
مسافر محمد
این هفته را به ایجنت،اسیستانت و مرزبانان تبریک می گویم.این افراد تمام سعی وتلاش خودشان  را وقف ما مسافران  و همسفران می کنند .جدای هدیه ی مالی بهترین هدیه برای آنها از نظر من ،خوب سفر کردن است. از خدا می خواهم که برکت این زحمات را در زندگی شان قرار بدهد.
مسافر حسین
این هفته را تبریک می گویم.ما اوایل آمدن به کنگره با کار این افراد آشنایی نداشتیم.فقط ساعت ۵ تا ۷ می آمدیم و سر لژیون حاضر می شدیم و فعالیت این افراد را نمی دیدیم.ولی بعد ها با وظایفشان آشنا شدیم نفهمیدیم که واقعا چقدر زحمت می کشند و دین شان را به کنگره ادا می کنند.به نظر من آنها هیچ نیازی به پاکت و تشکر ما ندارند.واین ما هستیم که با این کار آموزش می گیریم.وظیفه ماست که از آنها تشکر کنیم وسپاسگذاری خودمان را به مرزبانان ابلاغ کنیم.
مسافر مصطفی
این هفته را تبریک میگویم.ما در کنگره چهار تا جشن داریم.آقای مهندس چقدر زیبا و قشنگ تقسیم بندی کردند.هفته راهنما و ایجنت را در اول سال قرار دادند.وبعد هفته ی دیده بان و هفته همسفر.یک قانون یکی برای همه ،و همه برای یکی.که در قسمت اول رعایت می شود و ایجنت برای همه ی ما زحمت می کشد.حال قسمت دوم که  همه برای یکی .است که به درستی نمی توانیم برای او باشیم.مثلا گذاشتن صندلی وظیفه خود ماست.ولی گاهی اوقات خود مرزبان انجام می دهد.ومن باید قانون را رعایت کنم و سر ساعت به کنگره بیایم.
مسافر رسول
فرا رسیدن ایام محرم را تسلیت می گویم.واین هفته مرزبان،و ایجنت و اسیستانت را تبریک می گویم،ما با رعایت کردن قوانین و حرمت های کنگره می توانیم بهترین سپاس گذاری را از آنها داشته باشیمحمد:
م.از نظر مادی که جای خود را دارد.رعایت کردن این قوانین این سپاسگزاری را کاملتر می کندو خدمت کردن در هر جایگاهی ،جایگاه دیگر را مشخص می کند.وهدف همه ی این افراد از خدمت کردن این است که همه ی ما به رهایی و آرامش برسیم.

با تشکر مسافر محمد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 21 شهریور 1397

علت پرخاشگری و بی صبری ما چیست

حفظ زندگی مشترک نیاز به ملزومات زیادی دارد؛ که یکی از مهمترین این ملزومات صبوری به خرج دادن از سوی هر دو طرف است. سهم صبر در زندگی شما چقدر است؟صبر در زندگی

وقتی عمر یک زندگی مشترک که با دنیایی از عشق و امید آغاز شده است به یک یا دو سال قد نمی دهد، پای علت های مختلفی به وسط کشیده می شود؛ برای مثال اشتباه در انتخاب همسر، مسائل مالی، دخالت خانواده ها و عوامل متعدد دیگر. درست است که هر کدام از این عوامل در جای خودشان از اهمیت برخوردار هستند اما به معنای آن نیست که وجود آنها لزوماً مساوی با طلاق خواهد بود.

به طور کلی اگر بین زن و مرد از لحاظ خصوصیات روانی، اجتماعی و... شکاف وجود نداشته باشد و هنوز علاقه ای میان آنها برقرار باشد می توان به ادامه زندگی در کنار حل و فصل سایر مسائل امیدوار بود. اما متأسفانه خیلی از زوج هایی که این ویژگی ها را دارند هم کارشان به طلاق می کشد. یکی از دلایل مهم این فرجام تلخ، کم صبر شدن جوانان است. برای مثال، زوج های جوان امروزی کمتر حاضرند تفاوت ها یا کمبودها را تحمل کنند و یا برای کاهش این تفاوت ها و حل مسائل صبر به خرج بدهند.

از کی صبرمان کمتر شد؟

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، دنیای سرعت نامیده شده است. در دوره ما همه چیز آنقدر سریع اتفاق می افتد که فرصتی برای صبر کردن باقی نمی گذارد. برای مثال اگر بخواهید احوالی از برادرتان در آن سوی کره زمین بپرسید، کافی است چند عدد یا حرف را لمس کنید تا او در کمتر از یک دقیقه اخبار احوالش را به سمع و نظرتان برساند. افزایش سرعت وسایل نقلیه، فست فودها، سامانه های نقل و انتقال پول، ماهواره ها و بسیاری عوامل دیگر نیاز ما را به صبر کردن کمتر از گذشته کرده اند. به غیر از این مورد، عوامل دیگری هم دست اندرکار این ماجرا هستند از جمله:

1. تغییر در شیوه های تربیتی. چند سالی می شود که «نه» گفتن والدین به انتظارات به جا و نا به جای بچه ها به یک قضیه ممنوعه تبدیل شده است. یعنی از وقتی که بچه ها سالار شدند، خیلی از ما پدر و مادرها احساس وظیفه می کنیم که به محض لب تر کردن فرزندمان، خواسته او را برآورده کنیم. 

2. نگاه منفی نسبت به صبر و صبوری
. در گذشته آدم های صبور مورد تحسین قرار می گرفتند ولی امروزه بعضی از ما آدم های صبور را «تو سری خور» تلقی می کنیم. علت مهم این مسئله هم آن است که تعریف صبر را از «حرکت کردن همراه با مشکلات» به «سکون» تغییر داده ایم و این دیدگاه جدید را هم به فرزندانمان منتقل کرده ایم. 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با نام قدرت مطلق الله و با سلام به خانواده کنگره 60 من هم به نوبه خودم و بر حسب وظیفه هفته ایجنت و اسیستانت و مرزبان را در درجه اول به بنیانگذار کنگره 60و خانواده محترمشان و در مرحله بعد به تمام عزیزانی که در سمت ایجنت و اسیستانت و مرزبانی  ؛ خصوصاً انهایی که در شعبه سلمان فارسی خدمت می کنند  تبریک عرض می نمایم و امیداوارم که ما رهجویان با فرمانبرداری و انجام سفر خوب بتوانیم ذره ای از خدمتگذاری انها را جبران نماییم و انشالله که خداوند متعال این خدمتگزاران بی منت را در پناه خود مصون بدارد . لژ یون 11 - رمضان -نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سلام به خانواده کنگره 60 
ما اعضای کنگره 60 آموخته ایم که در تمام امور با مرزبان اسیستنت و ایجنت نمایندگی خود هماهنگ باشیم و به گفته های آنها توجه نماییم و از آنها حرفشنوی کامل داشته باشیم 
این نشان دهنده سطح آگاهی و دانایی وبه  تعادل رسیدن ما است،بی توجهی به این مسئله یکی از مصادیق بارز بی تعادلی و عدم آگاهی از قوانین کنگره60 است زیرا آنها با تمام وجود به ما خدمت می‌کنند،مرزبان کشیک از ساعت 12 ظهر تا آخر شب در خدمت کنگره و اعضای کنگره است. برای من،برای تو،و برای تمام آنهایی که خواستار رهایی از دام اعتیاد هستند و آنهایی که در راه اند. ما اعضای کنگره 60 همه با هم در این هفته از مرزبانان،اسیستانت و ایجنت نمایندگی خود قدردانی و سپاسگزاری می‌نماییم . اگر ازانسانهایی که به ما خدمت میکنند تشکر و قدردانی ننماییم،یعنی تشکر و شکرگزاری از خداوند را نیاموخته ایم. بر همه ما لازم است که در این هفته هر آنچه میتوانیم با دادن پاکت از این عزیزان قدردانی به عمل آوریم و نشان بدهیم که آنها رامیبینیم .  با سپاس ابراهیم رضایی لژیون 11
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
   نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
هفته ایحنت و مرزبان واسیستانت را به 
کلیه مرزبانان زحمت کش بی منت و ایجنت
های متفکر و غیور واسیستانت های دریادل کنگره۶۰
را از طرف لژیون یازدهم سلمان فارسی اصفهان 
تبریک می گویم.
با تشکر: مسافر حسین

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 16 شهریور 1397
Mr. ebrahim Rezaei 
Welcom to web lezhyon
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 16 شهریور 1397
                                       به نام قدرت مطلق الله
هنگامی که در خوابی
خداست حافظ تو
هنگامی که درمانده ایی 
خداست حافظ تو 
حتی اگر فراموشش کرده باشی
او نیازی به پیشکشهای تو ندارد
یا به وعده ها ونذرو نیازهایت.
او همواره خرسند است و مسرور،
همواره سرشار و آزاد 
پس به مسئولیتی که در قبال خویشتن داری بیاندیش،
این پیشکش برای او کافی است.
و چه زیباست اشخاصی که به رهایی رسیده و نور خدایی گرفته اند و بی هیچ چشم داشتی در احیای انسان های دیگر عاشقانه خدمت میکنند.

     درختان ثمره و سایه خود را بی هیچ گلایه حتی به 
     آنان که با تبر آن ها را قطع میکنند ارزانی میدارند.


ایجنت،اسیسنت و مرزبانان  
 تجلی عشقند،عاری از هر تیرگی،آغوشی گشاده به روی جهان،
شادمان به  شادمانی دیگران،اندوهگین از اندوه دیگران،
و خادم در گسترش عشق الهی بین مسافران وهمسفران در مسیر رسیدن به حقیقت،
                                     قدرت مطلق الله

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 شهریور 1397
سلام خدمت دوستان وسروران گرامی آقا ابراهیم و آقا رمضان
به وبلژیون11خوشآمدید .
با آرزوی موفقیت روزافزون
باتشکر: مسافرحسین
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بنام قدرت مطلق الله
سایت چیست : سایت مجموعه ای از صفحات اینترنتی است که در کنار یکدیگر روی دامنه ای خاص اطلاعات و خدماتی را برای مراجعه کنندگان ارائه می کند انواع محتوای موجود در این صفحات می تواند متنی ؛ تصویری ؛ فیلم ؛ صوت و ترکیبی از موارد فوق باشد .
هر سایت یک نرم افزار است که روی یک سرور یا هاست میزبانی می شود و مخاطبان با استفاده از شبکه اینترنت و تایپ ؛ نشانی اینترنتی سایت به آن دسترسی پیدا می کنند.
با تشکر - مسافر رمضاننوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
                       به نام خدا
با سلام خدمت تمام بچه های کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی و لژیون 11 خدا را سپاس که در مرحله اول به کنگره را پیدا کردم ودر مرحله بعد توانستم با کمک دوست خوبم حسین اقا ( طباطبایی ) به سایت ورود پیدا کنم و همچنین هفته سایت را به آقای مهندس و تمام  زحمتکشان سایت تبریک عرض می نمایم - با تشکر - مسافر رمضاننوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic