گلریزان

چهارشنبه 30 آبان 1397 11:24 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیان
هفته گلریزان مبارک باد


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 30 آبان 1397 11:21 ب.ظ

خلاصه سی دی مال

چهارشنبه 30 آبان 1397 08:03 ب.ظ

نویسنده : رمضان
                                                                          ( بنام قدرت مطلق الله )
( قبل از شروع مطالب باید بگویم تمام سخنان شما را شنیده ام تاکید ما بر امور مالیه امروزه برای شما کاملاً مشخص شده است که برای ادامه اهداف کلی چقدر مور د نیاز است و شما دقیقاً همان عملی را که باید انجام می دادید انجام می دهید و بابت خزانه که ایجاد نموده اید و خزانه که انجام می دهید خیلی خوب است و برای اینده و بنیان خیلی خوب است . )

برداشت کلی از سی دی مال : 1- یکی از مطالب که در گذشته کشف شد امور مالیه و ارزش مبادله و پول می باشد که خیلی مفید است در مرکز علم و دانش همیشه موضوع انشاء می گفتند که علم بهتر است یا ثروت . براساس تفکر هر کس بعضی ها می گفتند علم و بعضی ها هم می گفتند ثروت . انها که می گفتند علم بعضی ها به چشم بد به انها نگاه می کردنند . البته این یک جمله غلط است چون هرگز ثروت و علم را نمی شود با هم مقایسه کرد و هر کدام به تنهایی مفهومی ندارند  .

مال و ثروت را هم می شود کاشت و کاشتن فقط مخصوص محصولات کشاورزی نیست  ثروت  کاشته شده  برای بدست امدن محصول و میوه ان حداقل 10 یا 20 سال طول می کشد تا ان بذر و تخمی که کاشته شده به عمل اید و در برابر بوجود امدن محصول خوب و مفید باید صبر و تحمل داشت .
2- یک مثلث وجود دارد که یک ساق ان هزینه ها و مخارج هر کس می باشد و یک ساق ان در امد و پولی که هرکس پیا می کند و ساق سوم این مثلث سرمایه و پس انداز هر کس می باشد که با کنترل  هزینه ها و مخارج می شود و درامد می شود این مثلث را بصورت بالانس دراورد .

3-کنگره با اموزشهای خود  به ما یاد داده است که هرکس دارد باید بدهد و کمک کند و به نظر من این همان کاشت ثروت و عمل  سالم است چرا که مثلا اگر کسی  در نزد بانکهای دولتی با درصد پایین سرمایه گذاری کند بهتر است تا در یک موسسه با درصد بالا سرمایه گذاری کند چونکه این همان کاشتن خوب وبد است و از طرفی هم عمل سالم و عمل به ظاهر نیک است .

4- کاشتن مال در کنگره تولید علم است و هم گسترش علم می باشد و این ثروت و پول که زمین و ساختمان با ان ساخته یا خریداری می شود نه بنام کسی است و نه به ورثه کسی می رسد بلکه برای محکم کردن ستونها و پایه های کنگره می باشد تا ایندگان از ان استفاده کنند و ذره ذره این تولید علم به دانشگاه ها هم برسد  ما باید استقلال مالی داشته باشیم و با برنامه ریزی دقیق از ثروت خود استفاده لازم را بکنیم

5- موضوع بعد  ورزش در کنگره می باشد که بر روی انجام ان تاکید زیادی شده است چونکه ورزش باعث هماهنگ بودن جسم و روح و نفس انسان می شود و همچنین باعث صیقل دادن  اندام دیگر می شود
و اگر کسی به ورزش اهمیت ندهد ممکن در ان گردباد باقی بماند  که همان افیون و مشکلات است
 
6- تعلیم در کنگره جایگاه ویژه ای دارد چرا که با تعلیم را ه باز و نمایان می شود و طبق این که با حرکت و تلاش را نمایان می شود به همین علت است که مشکلات کسانی که در کنگره هستند و اموزش می گیرند و اموزش می دهند یکی پس از دیگری حل می شود .
7- همه علما و عرفا می خواستند که انسانها را به صراط مستقیم قرار دهند و کنگره همین کار را دارد انجام می دهد کنگره با اموزش و حرکت و تلاش  و نمایان شدن را برای افراد ان در صراط مستقیم قرار می گیرند


با تشکر - مسافر رمضان - لژیون 11


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 30 آبان 1397 08:56 ب.ظ

چشن گلریزان -( هفته مالی )

شنبه 26 آبان 1397 10:02 ق.ظ

نویسنده : رمضان
                                                                بنام قدرت مطلق الله

ماه مبارک رمضان که می شود در کنار تمام ویژگی های ریز  و درشت این ماه بزرگ پیش از هر زمانی دیگر واژه ای بنام چشن گلریزان شنیده می شود . جشنی که سنتی قدیمی است و در ان برای افراد نیازمند کمک پول و سایر مایحتاج جمع می شود . حتماً در رسانه  ملی دیده یا شنیده اید یا شرکت کرده اید ستاد دیه به عنوان یک تشکل مرم نهاد که مشارکت مردمی در ان حرف اول را می زند همه ساله ماه مبارک رمضان با بهره گیری از طرفیت های مردمی به این مقوله مهم یعنی ازادی زندانیان می پردازد .

گلریزان چیست :مطمناً نسل امروز نسبت به نسل گذشته از این موضوع اطلاع چندانی ندارند و در گذشته این یک رسم شناخته شده  و فراگیر در محله های پهلوانی بوده است به این  صورت که هر گاه کسی از نظر مالی به مشکل برمی خورد. همراه با اداب و رسوم ویژه ای که در مکانی به نام زورخانه انجام می شد و همه افراد موجود در ان مکان در حد توان خود مبلغی را در ظرف مخصوصی که ویژه این کار بود می ریخته و به این صورت حفظ ابروی ان فرد نیازمند بر طرف می شد .

عبدالرزاق کاشانی در کتاب فتوت نامه نیز جوانمرد را انسانی ازاده و نیک سرشت می داند وی معتقد بود برای رسیدن به کسوت و درجه جوانمردی باید راه های دشواری را طی نمود تا بر دیو نفس فائق و پیروز شد
برای رسیدن به درجه جوانمردی در نزد ایرانیان سه اصل مهم . شریعت ؛ طریقت و حقیقت طی می  شود
و تا جوانمردی و بخشندگی پا گیرد . در اصل بخشندگی همان گلریزان است که خاستگاه این بخشندگی طبیعت و بهار بوده چرا که در بهار و طبیعت هر چه دارد به امر خداوند به زمین می بخشد تا حیاتی دوباره یابد .
چند بیت شعر در مورد وصف گلریزان :
وقت ان است ای عزیزان وارده میدان شویم - سفره ای باز است ما هم لقمه ای مهمان شویم
 لابه لای دردهای ناتمام زندگی - همدم حال و هوای چشن گلریزان شویم
روز تکلیف است باید دل به دریا ها دهیم - در کویر خشک زاران نم نم باران شویم
ماجرای مهرورزی قصه ای بیگانه نیست - می شود مشکل گشای کلبه احزان شویم
خانه هایی محفل درد است و عالم بی خبر - وقت ان است ای عزیزان درد را درمان شویم
پشت مردانی خمیده زیر بار زندگی - می شود ما هم عصای دست این مردان شویم
باغبانی چو در قفس باشد گل اش پژمردنی است - یار گل های بهار و مرغ خوش الحان شویم
سهم چشم کودکانی اشک و اه و زاری است با توکل به خدا باید که پشتیبان شویم 
دستمان در دست هم باشد و با پاهای عشق - عازم خاموشی یک اتش تاران شویم
شاخه ای از گل به دست و قلکی از زر به کف - به امید لطف حق سوی کنگره شویم
بهتر از این چیست مردم در دل ماه خدا - چکش وقفل و کلید درب کنگره شویم .


با تشکر -مسافر رمضان - لژیون 11-
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 26 آبان 1397 10:45 ق.ظ

گزارش لژیون سیگار مورخ ۷۹.۸.۱۵ با موضوع روش دی اس تی و تجربه ی من از سایر روش ها به استادی آقا سعید چنگانیان

جمعه 25 آبان 1397 04:39 ب.ظ

نویسنده : محمد زین العابدین
یکی از سوالاتی که در امتحان آمده بود،روش های ترک اعتیاد را نام ببرید? 
یکی سقوط آزاد بود،که در این روش یک دفعه مواد را ترک می کردیم،که زندانی کردن و کمپ و ان جی یو ها شامل آن می شود.معنای آن این است که یکی را از طبقه‌ی دهم پرت کنی پایین،وکامل نابود کنی.ویکی هم روش شبه سقوط آزاد است که به دکتر مراجعه میکردیم ، دکتر چند تا قرص معرفی می کرد که باید ۲_۳ ماهی می خوردیم و این قرص ها خودش اعتیاد آور بود،ومثل همان سقوط آزاد بود فقط  از چند پله پایین تر پرت می شوی،ودر هر دوی این روش ها به جسم خودمان آسیب می رساندیم،نتیجه ای هم نمی دیدیم.ویکی هم روش سنتی است که خودمان در منزل انجام می دادیم،و مواد را کنار می گذاشتیم چند وقت بعد دوباره به سراغ مواد می رفتیم.هیچ کدام از این روش ها موفقیت آمیز نبود.
نه تنها مشکلمان حل نمی شد بلکه زیادتر می شد و ساختار اعتیاد را مانند ساختار مافیا ، قدرتمند می کردیم و به آن بها می دادیم،در نتیجه هر دفعه که می خواستیم کنار بگزاریم،از دفعه ی اول سخت تر می شد.
یک تجربه ای که خود استاد داشتند از کنار گذاشتن مواد
یکی استفاده از قرص های متادن بود که چون خوردن این قرصها یک حالت نگهدارنده دارد،مسلما نتیجه ای ندارد.و یک روش دیگر که تجربه کرده ام روش ابوالفضل درمانی است،که در یک اتا ق ۳ در ۴  ،قرص ایکس دادند و باید بدوی سینه بزنی،چند عکس تمثال حضرت ابوالفضل را روی دیوار زدند،کسی که با این
روش درمان می شود در اثر توهم فکر می کند که حضرت ابوالفضل،روی سرش دست کشیده واو خوب شده است،وبعد هم خوشحال بر می گردی،بعد از چند ساعت ،در اثر  عرق کردن چون مرفین از بدن خارج شده درد زیادی می کشی.
ویک تجربه هم از خوردن قرص خواب داشتم که در اثر خوردن این قرص ها وزیاد کردن آن من را برای چند روز در کما  برد تا دم  مرگ رفتم،اکثر ما ها این تجربیات را از ترک مواد داشته ایم.وبه نتیجه نرسیده ایم،واما روش دی اس تی ،که در کنگره به کار می بریم، باید قدر بدانیم، و خداوند را شکر کنیم که ما را با این روش آشنا کرد،همه این صحبت ها روی سیگار هم وجود دارد.که سیگار را هم نمی توانیم یک مرتبه کنار بگذاریم،چون در بدن ما یک نهری وجود دارد که نیکوتین طبیعی بدن را تأمین می کند حالت سر خوشی و شادابی به ما دست می دهد حالا ما در اثر استفاده از سیگار کم کم این نهر را از کار انداخته ایم،طبق متد دی اس تی ، باید از نیکوتین خوراکی استفاده کنیم، که همان آدامس نیکولایف است،ودر هر پله طبق فرمایش راهنما قطعات آن را کم کنیم.
ودر پله آخر که به یک قطعه می رسد واین یک قطعه همان یک نخ سیگار اول بوده که با کشیدن آن حالمان بد شد .چرا؟چون بدن نیکوتین طبیعی را داشت تولید می کرد،ما با یک نخ سیگار و کم کم زیادتر کردنش, این نیکوتین را تأمین کردیم. برای بعضی از ما ها رها کردن سیگار سخت است.ولی به نظر من سخت نیست،فقط باید آنقدر قوی باشیم که به نفسمان،نه بگوییم ،که این وسوسه در اثر مشغله کاری، وفکر به سراغ ما می آید.ما باید در برابر این خواسته نفس مقاومت کنیم،و فکر کنیم نیزه ای در بدنمان رفته و ما را زخمی میکند.واین مقاومت را می توانیم با بالا بردن جهان بینی،وسطح آگاهی و دانایی در سر لژیون 
به دست بیاوریم.علم و آگاهی ما که بالا برود به فرمان عقل نزدیک تر می شویم.عشق را هم همراه ایمان بدست می آوریم.
ان شاالله که بتوانیم قدر این متد دی اس تی را بدانیم.
در آخر از کمک راهنمایم آقا سعید تشکر می کنم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 آبان 1397 04:40 ب.ظ

رهایی

جمعه 25 آبان 1397 12:17 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

رهایی

جمعه 25 آبان 1397 12:17 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 آبان 1397 12:21 ب.ظ

رهایی

جمعه 25 آبان 1397 12:10 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 آبان 1397 12:21 ب.ظ

DST

دوشنبه 21 آبان 1397 03:13 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیان

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برداشت من از سی دی راز های نهان

جمعه 18 آبان 1397 07:50 ب.ظ

نویسنده : رمضان
بنام قدرت مطلق الله
کبوترانی که در بالای مناره مساجد و زیارتگاههای می چرخند دیده اید . تن انسان هم مانند مناره است و علم و دانش همان پرندگان هستند هر انسانی باید در طول حیات برای کسب علم و دانش تلاش کند وگرنه به زور نمی توان کسی را دانش اموخت .

یک نفر که به خواست خود وارد سیستم کنگره می شود هیچ سدی در مقابل ان وجود ندارد و می تواند رایگان از اموزشها و متد کنگره برای درمان خویش بهره ببرد .

چند نکته که من اموزش گرفتم عبارتند از :

1- به اتفاقات و وقایعی که در گذشته برایتان رخ داده تاسف نخورید و فکر نکنید زیرا در واقع سوزاندن انرژی است
2-وقایعی که برایمان اتفاق می افتد یا دستور الهی است یا تقدیر ماست .
تقدیر یعنی : نامه پیشین است و از ریشه قدر به معنی اندازه گرفته شده است .

3-سیستم کائنات بسیار هوشمند عمل می کنند به طوری که انسان هر عملی را انجام دهد در قبال ان مسئول است و اثر ان عمل نیک یا بد به خود او بر می گردد اعمالی که امروز انجام می دهیم تقدیر ان در اینده می اید .
4- ان کس را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است .انکه در صراط مستقیم و در جهت نیروهای الهی حرکت کند از هیچ موضوعی نباید خوفی به دل را دهد.

5-گاهی تقدیر ما در نظرمان بسیار بد و ناخوشایند است اما ممکن است به بودن ان پرده از روی رازهای نهان بر می دارد هر واقعه بد ومنفی که رخ می دهد نفرین و لعنت نیست و ممکن است در پس ان چیزی نهفته باشد و مسیر زندگی را در جهت مثبت تغییر دهد (الخیر فیماوقع )
6- اگر انسان بخواهد سیر وسلوک کند و گذشته ها را به یاد بیاورد باید تصفیه و پالایش شود و انسان خیلی مطالب را می داند اما باید کسی انها را به او متذکر شود


باید به یاد بیاورد چه خطا و اشتباهاتی در گذشته مرتکب شده است . از برج غرور و خودخواهی پایین بیاید و فراموش نکند که بوده و کجا امده است .

7- گاهی برخی چیزها را نمی توان با صراحت بیان کرد .
زیرا میوه نارس است که هنگام چیدن ان فرا نرسیده است و باید زمینه اماده باشد و زمان و مکان ام مهیا شود

8- در هیچ زمینه ای تعصب نداشته باشید زیرا تعصب انسان را کور و کر می کند ان چنان که حاضر نمی شود مطلب دیگری بشنوید و بیاموزید .

کنگره برای شما وسیله است نه هدف در مورد اموزشها ی کنگره تعصب نداشته باشید و بگذارید دیگران خودشان ببینند و بشنوند و قضاوت کنند

9- نیروهای منفی سایه ها از فکر شما تغذیه می کنند هرچه بیشتر به انها بها دهید و فکر کنید انها قوی تر می شوند ولی اگر به انها بها ندهید کوچک و ضعیف تر می شوند

با نادان سخن نگویید در مقابل اهانتهی دیگران بهترین عمل بی عملی است
زیرا با شروع درگیری او بزرگ جلوه می کند و شما اسیب می بینید .


با تشکر : مسافر رمضان لژیون 11-
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 19 آبان 1397 09:11 ق.ظ

متد DST

جمعه 18 آبان 1397 04:04 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیان
                                              به نام قدرت مطلق الله
DST
  
مدت زیادی است که با خود فکر میکنم که اگر این روش ابداع نمی شد من کجا بودم و  یادر چه وضعیتی بودم.
آیا هنوز به دنبال مواد جور کردن بودم؟
آیا به دنبال جایی برای مصرف کردن بودم؟
آیا هنوز با خانواده ام مشکل داشتم و هر روزم با دعوا ومشاجره طی می شد؟
آیا اگر در خیابان کسی جلوی من میپیچید و سد راهم می شد با او مشاجره میکردم؟
مهم تر از همه حالم خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          سپاس                    سپاس                                 سپاس
         شکر                        شکر                                    شکر
 سپاسگذارم از خداوند متعال،به خاطر تمامی نعمت هایی که در اختیار من گذاشته و من هنوز قدردان این نعمت هانیستم.

شکر گذارم از اینکه خداوند متد DST را در وجود مردی نهاد که در کشورم زندگی میکند.
 پس چرا من شکر گذار و سپاس گذار نباشم،اگر متدDSTتوسط بزرگ مردی به نام مهندس حسین دژاکام کشف نمی شد من در کجا بودم ودر چه وضعیتی بودم.
 من این حال خوبم را مدیون کنگره 60 هستم.چرا نباید شکرگذار باشم؟

  امیدوارم هرشخصی در هر کجای دنیا که از  اعتیاد رنج میبرد توسط DST به درمان قطعی برسد و حال خوبی که امروز نصیب من شده نصییب همه بشود‌.
 
امیدوارم بتوانم با خدمت کردن در این عرصه ای بزرگ کسانی که در رنج اعتیاد بسر میبرند را به هر نحوی دستگیر باشم و بتوانم خدمت گذار کنگره 60 باشم تا قدری از زحمات این موسسه ای احیای انسانی را جبران کنم. 

  من حالم خوب است     امیدوارم که شما هم خوب باشید.

       باتشکر : مسافر حسیندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 18 آبان 1397 04:42 ب.ظ

ساعت11بهترین زمان خواب

چهارشنبه 16 آبان 1397 06:13 ق.ظ

نویسنده : ابوطالب ملکوتی خواه

در خواب چه می‌گذرد؟

پزشکان می‌گویند حدود ساعت ۱۱ شب تا چهار صبح برخی هورمون‌هایی که برای سلامت بدن بسیار ضروری هستند در خواب ترشح می‌شوند و اگر فردی در این ساعات بیدار باشد، قطعا این هورمون‌ها نمی‌توانند به طور مناسب در بدنش ترشح شوند.

ترشح این هورمون‌ها به طور دقیق از ۱۱ شب شروع می‌شود که هر یک ساعت مربوط به یک هورمون خاص است. البته آماده سازی بدن برای این پروسه از دو ساعت قبل آغاز می‌شود، بین ساعت ۹ تا ۱۱ شب زمانی است که بدن برای از بین بردن مواد سمی و غیر ضروری شروع به فعالیت می‌کند.

این عملیات توسط آنتی اکسیدان‌ها انجام می‌شود و بهتر است بدن در حال آرامش باشد. در غیر این صورت اثر منفی زیادی بر سلامت بدن دارد. بین ساعت۱۱ تا۱ بهترین زمان برای خواب عمیق است چون این مواد سمی در حال دفع شدن از کبد هستند.

دو ساعت بعدی، تا ساعت۳ بدن در حال سم زدایی از کیسه صفراست که فقط در صورت یک خواب عمیق ممکن می‌شود. ساعت۳ تا۵ صبح زمان از بین بردن مواد سمی از ریه است که در این ساعت احتمال عطسه یا سرفه در خواب زیاد است. ساعت۵تا۷ صبح عملیات پاکسازی در روده بزرگ شروع می‌شود که می‌توانید آن را دفع کنید.

بهترین وقت بیداری

حالا که همه عملیات پاکسازی در بدن شما انجام شده بهترین زمان برای بازپس گرفتن این مواد مغذی است. ۷تا۹ صبح زمان خوبی برای خوردن صبحانه است. کسانی که می‌خواهند تناسب اندام داشته باشند، بهترین ساعت صرف صبحانه برای آنها، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه است و کسانی که اصلا صبحانه نمی‌خورند، بهتر است عادت خود را خیلی زود تغییر دهند و در ساعت ۹ تا ۱۰ صبح صبحانه بخورند.

وقتی شما بدنتان را جوری تنظیم کنید که صبحها زود‌تر بیدار شوید به مرور سرحالی و سرزندگی خاصی در خود احساس می‌کنید. اول صبح نه خبری هست نه تلفنی و نه کاری پس بهترین وقت برای آرامش است. این آرامش از سکوت آخر شب مفید‌تر است.

صبح زود بهترین زمان برای ورزش است. تحقیقات نشان داده است ۹۰ درصد افرادی که به‌طور مرتب ورزش می‌کنند این کار را صبح زود انجام می‌دهند تا چیزی مزاحمشان نشود.

نکات مهم

همان طور که در طول شب و ساعت‌های خواب بدن در حال پاکسازی و تصفیه مواد مضر از بدن است، قسمتهای بیرونی بدن مثل پوست در حال استراحت هستند. بنابراین باید به این نکته دقت کرد که خوابیدن روی صورت و فرو رفتن پوست در بالش به شکلی که امکان رسیدن هوا نباشد برای پوست ضرر دارد.

د‌ر این حالت پوست فشرد‌ه شد‌ه و گرد‌ش خون در آن به اند‌ازه کافی صورت نمی‌گیرد‌. بنابراین پوست صورت آسیب می‌بیند‌ و چین می‌خورد‌ و سبب چین و چروک می‌شود‌. خوابید‌ن به حالتی که سر به سمت پایین باشد‌ سبب جمع شد‌ن آب د‌ر محل و د‌ر نتیجه پف‌آلود‌گی صورت می‌شود‌.

برخی تحقیقات نشان داده خوابید‌ن به پشت بهترین حالت است حتی می‌گویند‌ هنگام خواب ۲ بالش زیر سر قرار د‌هید‌ تا سر پایین‌تر از بدن قرار نگیرد‌. 

باتشکرازهمه ی دوستان لژیون11
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 آبان 1397 06:19 ق.ظ

تغییر

شنبه 12 آبان 1397 10:06 ق.ظ

نویسنده : ابوطالب ملکوتی خواه

یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود: دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم

در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند امّا پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده که بوده است.

این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت١٠ به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى‌شد هیجان هم بالا مى‌رفت. همه پیش خود فکر مى‌کردند: «این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد

کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى‌رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى‌کردند ناگهان خشکشان مى‌زد و زبانشان بند مى‌آمد.

آینه‌اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر کس به درون تابوت نگاه مى‌کرد، تصویر خود را مى‌دید. نوشته‌اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:

«تنها یک نفر وجود دارد که مى‌تواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جزء خود شما. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید زندگى‌تان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید بر روى شادى‌ها، تصورات و موفقیت‌هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید به خودتان کمک کنید.

زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین‌تان، شریک زندگى‌تان یا محل کارتان تغییر مى‌کند، دستخوش تغییر نمى‌شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى‌کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان مى‌باشید.

مهم‌ترین رابطه‌اى که در زندگى مى‌توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.

خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن‌ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت‌هاى زندگى خودتان را بسازید.

دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویاً به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 12 آبان 1397 10:04 ق.ظ

دلنوشته ای برای عشق

جمعه 11 آبان 1397 05:25 ب.ظ

نویسنده : ابوطالب ملکوتی خواه

یک عمر به خدا دروغ گفتم و خدا هیچ گاه به خاطر دروغ هایم مرا تنبیه نکرد.

می توانست، اما رسوایم نساخت و مرا مورد قضاوت قرار نداد.

هر آن چه گفتم باور کرد و هر بهانه ای آوردم پذیرفت.

هر چه خواستم عطا کرد و هرگاه خواندمش حاضر شد.

اما من هرگز حرف خدا را باور نکردم! وعده هایش را شنیدم اما نپذیرفتم.

چشم هایم را بستم تا خدا را نبینم و گوش هایم را نیز، تا صدای خدا را نشنوم.

من از خدا گریختم بی خبر از آن که خدا با من و در من بود.

می خواستم کاخ آرزوهایم را آن طور که دلم می خواهد بسازم

نه آن گونه که خدا می خواهد. به همین دلیل اغلب ساخته هایم ویران شد

و زیر خروارها آوار بلا و مصیبت ماندم. من زیر ویرانه های زندگی دست و پا زدم و از همه کس کمک خواستم. اما هیچ کس فریادم را نشنید و هیچ کس یاریم نکرد. دانستم که نابودی ام حتمی است.

با شرمندگی فریاد زدم خدایا اگر مرا نجات دهی، اگر ویرانه های زندگی ام را آباد کنی با تو پیمان می بندم هر چه بگویی همان را انجام دهم. خدایا! نجاتم بده که تمام استخوان هایم زیر آوار بلا شکست. در آن زمان خدا تنها کسی بود که حرف هایم را باور کرد ومرا پذیرفت. نمی دانم چگونه اما در کمترین مدت خدا نجاتم داد. از زیر آوار زندگی بیرون آمدم و دوباره احساس آرامش کردم. گفتم: خدای عزیز بگو چه کنم تا محبت تو را جبران نمایم.

   خدا گفت: هیچ، فقط عشقم را بپذیر و مرا باور کن و بدان در همه حال در کنار تو هستم.


گفتم: خدایا عشقت را بپذیرفتم و از این لحظه عاشقت هستم. سپس بی آنکه نظر خدا را بپرسم به ساختن کاخ رویایی زندگی ام ادامه دادم.

اوایل کار هر آن چه را لازم داشتم از خدا درخواست می کردم و خدا فوری برایم مهیا می کرد. از درون خوشحال نبودم.

نمی شد هم عاشق خدا شوم و هم به او بی توجه باشم. از طرفی نمی خواستم در ساختن کاخ آرزوهای زندگی ام از خدا نظر بخواهم زیرا سلیقه خدا را نمی پسندیدم. با خود گفتم اگر من پشت به خدا کار کنم و از او چیزی در خواست نکنم بالاخره او هم مرا ترک می کند و من از زحمت عشق و عاشقی به خدا راحت می شوم.

پشتم را به خدا کردم و به کارم ادامه دادم تا این که وجودش را کاملاً فراموش کردم. در حین کار اگر چیزی لازم داشتم از

رهگذرانی که از کنارم رد می شدند درخواست کمک می کردم.

عده ای که خدا را می دیدند با تعجب به من و به خدا که پشت سرم آماده کمک ایستاده بود نگاه می کردند و سری به نشانه تاسف تکان داده و می گذشتند. اما عده ای دیگر که جز سنگ های طلایی قصرم چیزی نمی دیدند به کمکم آمدند تا آنها نیز بهره ای ببرند. در پایان کار همان ها که به کمکم آمده بودند از پشت خنجری زهرآلود بر قلب زندگی ام فرو کردند.

همه اندوخته هایم را یک شبه به غارت بردند و من ناتوان و زخمی بر زمین افتادم و فرار آنها را تماشا کردم.

آنها به سرعت از من گریختند همان طور که من از خدا گریختم. هر چه فریاد زدم صدایم را نشنیدند همان طور که من صدای خدا را نشنیدم.

   

 من که از همه جا ناامید شده بودم باز خدا را صدا زدم. قبل از آنکه بخوانمش کنار من حاضر بود. گفتم: خدایا! دیدی چگونه مرا غارت کردند و گریختند. انتقام مرا از آنها بگیر و کمکم کن که برخیزم.

خدا گفت: تو خود آنها را به زندگی ات فرا خواندی. از کسانی کمک خواستی که محتاج تر از هر کسی به کمک بودند.

گفتم: مرا ببخش. من تو را فراموش کردم و به غیر تو روی آوردم و سزاوار این تنبیه هستم. اینک با تو پیمان می بندم که اگر دستم را بگیری و بلندم کنی هر چه گویی همان کنم. دیگر تو را فراموش نخواهم کرد.

خدا تنها کسی بود که حرف ها و سوگندهایم را باور کرد. نمی دانم چگونه اما متوجه شدم که دوباره می توانم روی پای خود بایستم و به زودی خدای مهربان نشانم داد که چگونه آن دشمنان گریخته مرا، تنبیه کرد.

گفتم: خدا جان بگو چگونه محبت تو را جبران کنم.

خدا گفت: هیچ، فقط عشقم را بپذیر و مرا باور کن و بدان بی آنکه مرا بخوانی همیشه در کنار تو هستم.

گفتم: چرا اصرار داری تو را باور کنم و عشقت را بپذیرم.

گفت: اگر مرا باور کنی خودت را باور می کنی و اگر عشقم را بپذیری وجودت آکنده از عشق می شود. آن وقت به آن لذت عظیمی که در جست و جوی آنی می رسی و دیگر نیازی نیست خود را برای ساختن کاخ رویایی به زحمت بیندازی. چیزی نیست که تو نیازمند آن باشی زیرا تو و من یکی می شویم. بدان که من عشق مطلق، آرامش مطلق و نور مطلق هستم و از هر چیزی بی نیازم. اگر عشقم را بپذیری می شوی نور، آرامش و بی نیاز از هر چیز.  
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 11 آبان 1397 05:32 ب.ظ

خلاصه گزارش لژیون سیگار مورخ ۹۷/۸/۸با دستورجلسه وادی دوم به استادی آقا سعید چنگانیان

چهارشنبه 9 آبان 1397 10:58 ب.ظ

نویسنده : محمد زین العابدین
به نام قدرت مطلق الله
استاد چنین آغاز کردند .وادی دوم(هیچ مخلوقی جهت بیهودگی،قدم به حیات نمی نهد،هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.)
مسلما بیشتر  ماها وقتی به کنگره می آییم ،با کوله باری از نا امیدی ،مشکلات وارد می شویم.ابتدا باید  وادی اول را کار کنیم .یعنی تفکر کنیم،از مرحله ی افکار بیایم بیرون،خواسته هایم را کنار بزنم،و فقط روی درمانم تفکر کنم.چون وقتی این مرحله را درست کردم،زیر بنا را محکم کرده ام،ساختمانی که می خواهم بسازم سست نیست که زود خراب شود ،مثل جرقه ی سیگار ،که گویم چون فلانی سیگار کشید خوبه منم یک نخ بکشم،واین تصمیم به خاطر این است که پایه سست بوده و روی تفکر کار نکرده است.
ما این آموزشها را برای همین می گیریم.که در انجام هر کاری اول تفکر کنیم،روی یک موضوع مهم تمرکز کنیم،مثل کنار گذاشتن سیگار است.بعد به دنبال خواسته های دیگرم بروم. با این کار در تمام سطوح زندگی می توانم ابتدا تفکر کنم و وقتی به یک مشکلی در زندگی برخورد کردم به آسانی  می توانم از آن عبور کنم.
در وادی دوم به ما گفت که با همه ی مشکلات هرگز نا امید نباش،، امید وار باش.
افکار منفی را از خود دور کن، نا امیدی  که از اضلاع مثلث جهالت است  در خود راه نده، آنگاه ذره ذره می توانی حرکت کنی و از یک جرقه به روشنایی وسیع برسی. دید ما باید مثبت باشد،منفی نگر نباشیم،ما قبل از آمدن به کنگره همه چیز را با دید منفی نگاه می کردیم.
اگر گفتی نمی توانم از سیگار کشیدن عبور کنم ،آن نیروی منفی زود به سراغت می آید.و اگر در زندگی نتوانی از مشکلات عبور کنی ،مسلما انسان موفقی نمی شوی.آقای مهندس گفتند امید سیستم ایکس را تقویت می کند.
حضرت محمد(ص)با اصحاب داشتند از جایی رد می شدند سگی در آنجا بوده
یکی از اصحاب می گوید که چه بوی بدی می آید ،آن حضرت می فرماید چه دندانهای زیبایی دارد.ما هم در زندگی باید خوبی ها را ببینیم.با دید مثبت خیلی از مشکلات حل می شود.آقای مهندس با دید مثبت نگاه کردند،امیدوار بودند ودرست حرکت کردند که به این جایگاه رسیدند.انسان بدون مشکل وجود ندارد.کسی که در کنگره  ودر هستی جایگاهش بلند است در زندگی اش سختی های زیادی داشته  است.در سیگار هم همین طور است وناامیدی سراغ ما می آید ،یک اراده ای محکم می خواهد،کسانی که توانسته اند سیگار را کنار بگذارند، یک ضد ارزش را کنار گذاشته اند.چون تلاش کرده اند،از لحاظ درونی جلو اند.
در وادی دوم می خوانیم که همه مطالب در برون و درون ما است مانند قله های آتشفشان.....................خاصه در جهت صراط مستقیم.یعنی چه؟
طلب یعنی  خواسته های معقول وغیر معقول یا همان نیروهای مثبت و منفی که در درون ما قرار دارد.مسلما مثل آتشفشان بر اثر مصرف مواد خاموش شده و ماباید به آنها توان حرکت بدهیم،تا رشد کند،اگر در جهت مثبت و ارزشها باشد ما را به طرف بالا می برد .وپیشرفت میکنیم.آنگاه توانسته ایم از تاریکی ها عبور کنیم به طرف روشنایی برویم.وصفات خداوند را در خود در اندازه های کوچکتر  
 ببینیم.

نویسنده:مسافر محمددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 9 آبان 1397 10:58 ب.ظ

برداشت من از وادی دوم

دوشنبه 7 آبان 1397 09:14 ب.ظ

نویسنده : محمد زین العابدین
به نام قدرت مطلق الله
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی ،قدم به حیات نمی نهد ،هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.
ما درگیرمشکلات در درون خودمان هستیم و باید این شهر وجودی جسم را تبدیل به یک شهر آباد بکنیم ،ما مسیر حرکت را نمی دانستیم و الان با تفکری صحیح تلاش نمائیم که از راه راست منحرف نشویم.در حالی که می دانیم یک ذره کوچک جرقه می تواند به روشنایی وسیع برسد،ما در زندگی خودمان در اثر تفکر غلط و اطلاعات نادرست و منفی نگری برای خود مشکلات جسمی ،روحی، روانی ایجاد کرده ایم .ما در این مواقع نباید نا امید شویم،واحساس پوچی کنیم 
وبگوییم اصلا من به خاطر چه به این دنیا آمده ام.در حالی که این یک توجیح است.ومارا تا عمق تاریکی میبرد ما وقتی  دانش و دانایی مان را بالا ببریم آنگاه می توانیم قبول کنیم که خداوند دو راه را در مسیر حرکت مان قرار داد و اختیار کامل داد تا یکی را انتخاب کنیم،یکی راه فسق وفجور که تاریکی است ویکی راه تقوا که روشنایی است. اگر از ضدارزشها فاصله بگیریم آنگاه راه درست را انتخاب می کنیم،و خداوند هم ما را یاری می کند.بنابراین در نا امیدی بسی امید است و پایان شب سیه ،سپید است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 7 آبان 1397 09:13 ب.ظ

دیدار یار

شنبه 5 آبان 1397 09:13 ق.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 5 آبان 1397 09:10 ق.ظ

دیدار یار

شنبه 5 آبان 1397 09:08 ق.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 5 آبان 1397 09:05 ق.ظ

دیدار یار

شنبه 5 آبان 1397 09:06 ق.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دیدار یار

شنبه 5 آبان 1397 09:03 ق.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 5 آبان 1397 09:01 ق.ظ

دیدار یار

شنبه 5 آبان 1397 09:02 ق.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

ورزش وسلامتی

پنجشنبه 3 آبان 1397 05:24 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قدرت مطلق االله

چهارشنبه 2 آبان 1397 10:09 ب.ظ

نویسنده : حسین مهرابیاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 2 آبان 1397 10:08 ب.ظ

خلاصه گزارش لژیون سیگار مورخ۷۹/۸/۱ با دستورجلسه دیسپ با استادی اقا سعید چنگانیان

چهارشنبه 2 آبان 1397 01:28 ب.ظ

نویسنده : محمد زین العابدین
به نام قدرت مطلق الله
کلمه ی دی سپ،مخفف دژاکام و, عصاره سیب است.عصاره خیلی  قوی تر و بهتر از سر که می باشد،ومدت زمان به دست آمدن آن حدود یکسال است،به همین علت به آن دی سپ می گوئیم.در حالی که سرکه سیب طی ۳ تا ۴ ماه تولید می شود.آقای مهندس ۳ چیز را برای ما آوردند .یکی داروی شفا بخش او تی،دوم،درمان سیگار با آدامس نیکولایف ،سوم دی سپ که داروی خیلی از بیماریها می باشد.
ما در چند  سی دی یاد گرفتیم که چقدر بدن ما فقیر است،واین فقر باعث شده که ما یک سری بیماری ها ی جسمی ، روانی، فکری داشته باشیم.در سی دی دوای ما غذای ما آموختیم که اکثر بیماریها برمی گردد به تغذیه و غذایی که مصرف می کنیم این مهم است که چه غذایی را در چه زمانی وبه چه مقدار مصرف کنیم.اگر این موارد را بدانیم و رعایت کنیم هیچ وقت مریض نمی شویم ،
یک سری عناصری در خاک وجود دارد،که بدن ما به آن نیاز دارد،مثل آهن،منیزیم،روی،پتاسیم،وخیلی املاح دیگر .....حالا ما این املاح را می توانیم از طریق حیوانات و گیاهان به بدنمان برسانیم .ریشه ی گیاهان املاح را از خاک می گیرد و حیوانات گیاهان را می خورند وما انسانها با مصرف کردن لبنیات،حبوبات ،و گوشت و سبزیجات می توانیم املاح مورد نیاز بدن را تأمین کنیم.ما همین داروی اوتی که مصرف می کنیم را هم از خاک گرفتیم.وقتی به مغز ما برسد در آنجا تبدیل به دینورفین ، اندورفین و........سروتودین می شود.
بنابراین اصل ،تغذیه ی ماست ،که از چه غذایی استفاده می کنیم. آقای مهندس در یکی از سی دی ها اشاره کردند که بدن ما به ۳ چیز نیاز دارد ۱.آب که بیشترین حجم بدن را در بر می گیرد،روزانه بین ۷ تا ۸ لیوان آب باید بخوریم، برای هر شخصی ،مشت او ظرف است،به اندازه ی هر مشتی ،یک لیوان آب در نظر بگیرد.وروز ی ۸ مشت آب مصرف کند.
مصرف کردن دی سپ که صبح ها یک قاشق در یک لیوان آب می ریزیم و می خوریم ،تمام بزاق و اخلاط معده ی ما  را شست وشو می دهد و پاک سازی می کند.و ۲  .دومین چیزی که بدن به آن نیاز دارد هوا است.باید بیشتر در جاهای سرسبز که هوای بهتر واکسیژن سالم تری دارد برویم،چون اکسیژن از طریق نفس کشیدن به بدن می رسد پس باید پاک و سالم باشد.جاهایی که دود سیگار باشد رفت وآمد نکنیم،سیگار مصرف نکنیم،تا هوای پاک استشمام کنیم. ۳.مورد سوم به غذا اشاره کردند،که سعی کنیم از غذاهای طبیعی بومی استفاده کنیم.مثل روغن بومی.
نظرات و مشارکت های دوستان 
مسافر حسین
دی سپ خیلی مفید است.گاهی اوقات ما غذا که می خوریم.بعد احساس سنگینی در معده میکنیم.با استفاده کردن دی سپ این مشکل برطرف می شود،برای لاغر شدن هم مفید است.
مسافر رسول
خدا را شکر می کنم که این آموزش ها را می گیریم. در قدیم از سرکه سیب خیلی استفاده می کردند،برای آنها مفید بوده است.اثرات زیادی را روی جسم می گزارد.حتی پیامبران از آن به عنوان غذا استفاده می کردند،معده را به تعادل می رساند.ومیکروب معده را از بین می بر.کسانی که چاق هستند طبع گرمی دارند، دی سپ طبع سرد دارد و آنها را لاغر می کند.من از وقتی دخترم سر دردی داشت که هر چه که دکتر می رفتیم خوب نمی شد وقتی طب سنتی گفت روغن کنجد را در بینی اش بچکانید وما این کار را کردیم واو بهتر شد خیلی اعتقادم به داروهای سنتی بیشتر شد و این دی سپ که آقای مهندس آوردند هم یک داروی شفا بخش می باشد.
مسافر مصطفی
آقای مهندس گفتند که بدن ما فقیر است،بر اساس درست استفاده نکردن از غذا بیان کردند.گفتند اگر در یخچال را باز کردید و دیدی چیزی در آن نیست بدان آدم ثروتمندی هستی،من دیدم که فقیر هستم،چون گوشت و سبزی را تا چند وقت داخل یخچال نگهداری می کنیم وبعد می خوریم.من وقتی وارد کنگره شدم خیلی دارو استفاده می کردم ،ولی از زمان مصرف داروی اوتی دیگر کم کم  
داروها یم کمتر شدند.خیلی از بیماری های من درمان شد.از دیسپ  استفاده کردم که نتیجه ی خوبی داشت.برای ریزش مو خیلی مؤثر بود.دندان و لثه را هم محکم نگه می دارد.
مسافر مهدی
مادر من خیلی مریض بود.بیماری دیابت ،چربی زیاد بیماری قلبی داشت،به خاطر تداخل این بیماریها استخوان های دست و پایش درد می کرد،از وقتی دی سپ را استفاده کرده دیگر آن استخوان درد را در دستها وپاها یش  احساس نمی کند.
مسافر ابوطالب
من یک برنامه ای علمی را از تلویزیون می دیدم، روده ی انسان را نشان می داد که اسید ی شده بود،میگفت آب میوه که بخوری ،فقط چند درصد از مواد در بدن می ماند وبه خاطر این اسید ویتامین خیلی کمی به بدن میرسد ،پس وقتی دی سپ آنقدر فایده دارد و کل ویتامین را به بدن می رساند.ومن واقعا خدا را شکر می کنم ،به خاطر چنین دارویی.
در ادامه استاد فرمود که دیسپ باعث رسوب زدایی بدن می شود و میکروبها ترشحات و خیلی از رسوبات اضافی بدن را دفع می کند.باعث شادابی طراوت پوست می شود.چون پتاسیم بدن را تأمین می کند،جلا دهنده است و بدن ما را پاکسازی می کند.
با تشکر از دوستان
نویسنده: مسافر محمددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 2 آبان 1397 01:30 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic